Autor Wątek: KSW 4 Blues  (Przeczytany 2441 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Arkadiusz15

Odp: KSW 4 Blues
« Odpowiedź #30, 21 lis 2021, 11:52 »
PawełPiotr - ten zespół ma szanse zajść daleko, brawo [brawo] Yanco ma sporo racji jednak i też uważam że akustyk powinien lepiej zrównoważyć brzmienia poszczególnych instrumentów (o ile jest akustyk, bo tego nie wiem, nie wiem też skąd był zdejmowany dźwięk, bo jeśli z sali, to tak sobie, ale jeśli z kamery, to wszystko jasne i nie ma co się czepiać). Najbardziej podoba mi się repertuar - w klimacie, oryginalny, no naprawdę jest czego posłuchać [brawo] [brawo] [akordeon] [akordeon] [akordeon]

Offline PawełPiotrJurczyk

• VIP
« Odpowiedź #31, 21 lis 2021, 11:56 »
SamMuz, Yanco, Pedros. Janmar - ogromne dziękuję za obejrzenie - wszak poświęciliście prawie 30 minut! Tym bardziej, dziękuję i dziękujemy za dobre słowo. Bardzo nas cieszy pozytywny odbiór. 3 z czterech kawałków pochodzą z nowej płyty, którą nagrywamy już w lutym. ;)

Z nagłośnieniem akordeonu to trudna sprawa. Większość dźwiękowców, z którymi pracowaliśmy - miało z tym problem. Albo coś sprzegało, albo za cicho. Stąd, korzystając z chwili przerwy, po uzbieraniu budżetu, odebrałem wczoraj Akordeon - mam taki Royal Standard 96 basów - z serwisu - po montażu wbudowanego systemu nagłośnienia. Próbowałem wielu rzeczy - o czym - w wolnej chwili napisze - w innym wątku - łącznie z mikrofonami na głośnicach (chętnie opisze swoje doświadczenia), ale w tej chwili, jestem najbardziej zadowolony. Wpinam kabel jack, i gotowe. Wrzucę kiedyś próbki.

Mam już zaległości z akordeonem basowym, próbkowe - teraz kolejne.

Dziękuję raz jeszcze Panowie!

• VIP
« Odpowiedź #32, 21 lis 2021, 12:00 »
Arkadiusz- pisaliśmy jednocześnie ;)

Bardzo dziękuję - No niestety - dźwięk w filmie - to ten ze stołu mikserskiego. ;/ Mogło by być więcej acco. Ale tak jak pisałem wcześniej - rzadko uda się dobrze nagłośnić Akordeon, mimo prób dźwięku przed.

Ogromne dziękuję za obejrzenie i opinie. Cieszę się, że się podobało.

19.12.2021 gramy ostatni koncert w tym roku, w Gliwicach - gdyby ktoś miał blisko - zapraszamy. ;)

Offline Arkadiusz15

« Odpowiedź #33, 21 lis 2021, 12:03 »
Fajnie, odwiedzę córkę i zajrzę na koncert tylko daj jakieś bliższe namiary :)

• VIP
« Odpowiedź #34, 23 lis 2021, 16:42 »
Wow, Arkadiusz - to mnie zaskoczyłeś :)

Miejsce - IBU Craft Beer  Gliwice - przy ul. Jana Matejki 3 (obok rynku), 19.12 - godzina jeszcze się ustala :)