Autor Wątek: 2017-05-27 / 28 - Czarna Białostocka - V Podlaskie Spotkania Akordeonowe  (Przeczytany 5125 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline trio akord

• *
V Podlaskie Spotkania Akordeonowe
27-28 maja 2017 r., Czarna Białostocka

Sobota, 27 maja 2017 r. – Dom Kultury
11.00 –  Warsztaty akordeonowe  dla uczestników Spotkań  – prowadzenie
                Paweł A. Nowak  - sala kominkowa
14.30 – Przerwa obiadowa
15.30 – Oficjalne otwarcie V Podlaskich Spotkań Akordeonowych
15.40  - Koncert uczestników Podlaskich Spotkań Akordeonowych 
16.45 – Wspólne wykonanie podlaskich utworów „W polu grusza w polu…” oraz
               „Jezioro, jezioro”
                Mini recitale
17.00  – Piotr Giers - Włocławek
            –  Andrzej Jarmocik - Białystok
            – Trio „Akord”–Czarna B-cka (koncert poświęcony śp. Stanisławowi Wielankowi)
            –  Karol Kozak - Lubartów
            –  Duet „My z Łomży ( A. Korytkowski, M. Sawicki )
            – Bartosz Kołsut - Radom
19.30 – Koncert wieczoru – „W czasie deszczu dzieci się nudzą” czyli  piosenki Kabaretu Starszych Panów  – Dorota Lulka - śpiew, Paweł Nowak - akordeon, Maciej Sadowski – kontrabas
( Kolacja  integracyjna dla uczestników i gości Spotkań  ) – sala kominkowa

Niedziela, 28 maja 2017 r. -  Kościół  pw. Św. Rodziny
11.30 – Msza Św. z udziałem akordeonistów – Kościół pw. Św. Rodziny w Czarnej Białostockiej ( podczas mszy przewidywane jest wspólne wykonanie „Barki” i „Czarnej Madonny” przez uczestników Spotkań ).
ok. 12.30 – po mszy krótki koncert uczestników Spotkań
ok.13.00 – przejazd akordeonistów bryczkami przez miasto
„Karczma za Płotem”
13.00 – „Biesiada z akordeonem”
„Jarmark Cudów” ( prezentacja i sprzedaż wyrobów artystów rzemieślników i rękodzielników ze Stowarzyszenia Twórców „Majstrownia” )       
Organizatorzy:                                                                                                             
Dom Kultury w Czarnej Białostockiej, Stowarzyszenie Twórców „Majstrownia”,
Wsparcie finansowe i medialne: Karczma za Płotem, „Świat Akordeonu”

Nuty piosenek  do wspólnego grania w załącznikach
Chętnych na jedzonko (obiad) kontakt email trio.akord@poczta .onet.pl lub na fb Akord Czarna Biał
Chętnych do zaprezentowania swoich umiejętności podczas koncertu uczestników kontakt  j/w
« Ostatnia zmiana: 07 Maj 2017, 18:59 wysłana przez trio akord »

Offline brebir

• VIP
Dostałem zaproszenie na zagranie minirecitalu na V Podlaskim Spotkaniu Akordeonowym w Czarnej Białostockiej i podjąłem rękawicę.
Ostatni publiczny występ na żywo zaliczyłem przeszło 25 lat temu w związku z tym uprasza się wszystkich przychylnych mi Szanownych Forumowiczów o trzymanie kciuków, bo startuję 27.05 o 17:00 ...

Wiem gdzie, wiem kiedy, wiem jak grasz, i jeżeli uda mi się namówić córcię na wyjazd, to może pojawię się dopingować bezpośrednio. Tak czy inaczej, kciuki będę ściskał.  [piwo] 

Offline maz63

Piotr (Pedros) jesteś bardzo dobrym akordeonistą. Życzę Ci powodzenia i wielokrotnego bisowania bo na to zaslugujesz  [brawo]
Kciuki będziemy trzymać a po występie mile widziane vidio z recitalu

Pozdrawiam;Włodek

Offline electronic2000

A no, widziałem plakaty na mieście  :)
Będziemy kibicować  w pierwszym rzędzie . Życzymy dużo powietrza w miechu  [akordeon]

Offline Lajkonix

• Konto usunięte z uwagi na naruszenia regulaminu
  • *
Powodzenia. Trzymamy kciuki. Będziesz grał w doborowym towarzystwie.
 [toast]

Offline lamonalila

WOW  [brawo] mój ulubiony akordeonista wystąpi na żywo  :) Może i mnie uda się przybyć do Czarnej Białostockiej żeby Ciebie Piotrze (Pedros) posłuchać. Już trzymam kciuki i gratuluję wyróżnienia  [akordeon]

Offline Pedros

• VIP
    • Mój kanał na YT
Bardzo Wam dziękuję za tak dobre słowa, opinie (często dla mnie zaskakujące) i wsparcie. Takie słowa budują i bardzo mi pomagają.
To prawda, czuję się mocno wyróżniony i zamierzam zagrać najlepiej jak dziś potrafię. Osoby grające po mnie reprezentują bardzo wysoki poziom gry i mam spore obawy czy podołam temu zadaniu. Lata przerwy w graniu, brak obycia ze sceną i dużą widownią zapewne będą miały duży wpływ na moją koncentrację i końcowy efekt – tego się boję. Sami wiecie, co innego zagrać po raz 20-30 i mieć w miarę udane to jedno nagranie, a co innego usiąść przed widownią, zagrać 5-6 utworów z rzędu i wszystkie bezbłędnie w zadowalający sposób. Trudne zadanie przede mną i z racji zaplanowanych w kolejnym tygodniu delegacji czas na przygotowania będę miał niestety ograniczony. Z tego powodu część utworów zagram z nut – mam nadzieję, że publiczność mnie nie wygwiżdże…
Jeszcze raz Wam dziękuję i liczę na to, że ten występ zagram w sposób co najmniej satysfakcjonujący dla mnie i dla słuchaczy.
I oczywiście zapraszam do przyjazdu do Czarnej B. - będzie okazja się bliżej poznać  :)
Pozdrawiam
Piotr
« Ostatnia zmiana: 08 Maj 2017, 23:07 wysłana przez Pedros »

Offline Jurek_klodzko1

• VIP
zamierzam zagrać najlepiej jak dziś potrafię (...) zagrać 5-6 utworów z rzędu i wszystkie bezbłędnie w zadowalający sposób
Piotrze (Pedros) zagraj normalnie na luzie. Nie myśl o tym, że musisz pokazać się jako wirtuoz akordeonu. Oczywiście nie chodzi o lekceważenie publiczności.
Samo wyjście na scenę jest już  [brawo] [brawo] [brawo] [akordeon] czymś wielkim.
Życzę powodzenia i dobrej samooceny  [akordeon]

Offline lamonalila

Jeśli ktoś się wybiera na te spotkania to czy wcześniej musi zgłosić chęć uczestnictwa np w warsztatach czy nie ma ograniczeń ?

Offline Pedros

• VIP
    • Mój kanał na YT
Wstęp jest wolny, bez zapisów i nieodpłatnie  :)

Offline trio akord

• *
Warsztaty są bezpłatne, wstęp wolny, natomiast obiad w sobotę trzeba zamówić u organizatora.                                                                               

Offline Jurek_klodzko1

• VIP
Cisza w temacie................. Albo nie dotrwali  ;D ;D ;D albo tajemnica spotkania  [akordeon]

Offline Cezar125

• **
Dotrwali. Zdjęcia będą na Fb

Offline Pedros

• VIP
    • Mój kanał na YT
Spotkanie nadal trwa. Jak wrócę do domu wieczorkiem to wrzucę kilka zdjęć. Bardzo miła atmosfera spotkania :) Była okazja poznać fajnych ludzi i trochę pograć.

Ja co prawda jestem już w innym miejscu, ale jestem przekonany, że Ci co pozostali będą mieli udane spotkanie ;)

Offline Jurek_klodzko1

• VIP
Spotkanie nadal trwa.

[brawo] [akordeon] - Biesiadnicy pierwsza liga  8) [akordeon]

Słyszałem różne relacje z poprzednich lat (same pozytywy) i jeżeli będę w stanie to za rok się wybiorę  [akordeon]