Autor Wątek: 2016-11-05 - Kościerzyna - I Kościerski Zjazd Akordeonistów  (Przeczytany 6315 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sonia

• **
Dzień dobry wszystkim Forumowiczom :)

Nie wszyscy korzystają z FB, w związku z tym chciałam poinformować was o nadchodzącym wydarzeniu akordeonowym, organizowanym z okazji zbliżającej się rocznicy powstania Muzeum Akordeonu w Kościerzynie, które odbędzie się 5 listopada! 

Tu informacja o wydarzeniu:
https://www.facebook.com/events/552316091632935/

Od siebie dodam, że planujemy po oficjalnej części zatrzymać się w sprawdzonym, fajnym i niedrogim zajeździe "Zielona Weranda" w miejscowości Kamela, blisko Kościerzyny. Właściciel - to mój znajomy, dlatego mogę z czystym sumieniem to miejsce polecić. Byliśmy tam w marcu i bardzo nam się podobało! Ceny za nocleg - 50 zł, obiado-kolacja 20 zł, śniadanie 15 zł. Gdyby ktoś miał ochotę zatrzymać się na dwie doby, będzie miał zniżkę, czyli 40 zł za nocleg.

Rozmawiałam z właścicielem, może zmieścić do 30 osób. A atmosfera, którą tworzy dla swoich gości, sprzyja wspólnej zabawie i muzykowaniu do rana! A do tego jeszcze bardzo smacznie gotuje :)

Serdecznie was zachęcam do udziału w warsztatach, organizowanych szczególnie dla akordeonistów - amatorów, które poprowadzi znany wszystkim mistrz akordeonu Paweł Nowak, a po programie obiecał dołączyć do nas na biesiadę :)  [akordeon] [toast] [akordeon]

Tu możecie zobaczyć jak wygląda zajazd:
http://zielonaweranda.com/

Będę rezerwowała noclegi dla znajomych, którzy się zdecydowali pojechać, zamawiała obiady i śniadania, więc możecie też zgłaszać rezerwacje do mnie, albo bezpośrednio do właściciela, powołując się na mnie :)

Serdecznie pozdrawiam i mam nadzieję do zobaczenia w Kościerzynie! :)

Offline Janucik

• Konto usunięte z uwagi na naruszenia regulaminu
  • *
Podróż przez Kaszuby bocznymi drogami, to prawdziwa jesienna bajka... Polecam! :)
« Ostatnia zmiana: 24 paź 2016, 18:31 wysłana przez Janucik »

Offline Kumar

• VIP
    • Kumarowaty
Jak nic się wybiorę.  [akordeon] [toast] [toast] [toast] [toast] [akordeon]

Offline Winter

Też mocno się szykuję  :)

Offline Sonia

• **
Jak nic się wybiorę.  [akordeon] [toast] [toast] [toast] [toast] [akordeon]

Też mocno się szykuję  :)

Super!  :) [brawo]
Pamiętajcie żeby wysłać zgłoszenie do udziału w warsztatach bezpośrednio do P. Jadwigi Bogdan tel. 58 680 04 88 lub mail: j.bogdan@koscierzyna.gda.pl

Pozdrawiam
Sonia

Offline Jurek_klodzko1

• VIP
Podróż przez Kaszuby bocznymi drogami, to prawdziwa jesienna bajka... Polecam! :)

Ja niestety nie jestem w stanie i żałuję bardzo z tego powodu :(
Odpowiem za to linkiem forumowym http://forum.akordeonowe.pl/utwor-wyzwanie/ja-do-lasu-nie-pojade-utwor-wyzwanie/msg57780/#new

Offline Kumar

• VIP
    • Kumarowaty
Janusz, jedziesz? Rezerwujemy nocleg w miejscowości Kamela. Morze się dołączysz?

Offline Janucik

• Konto usunięte z uwagi na naruszenia regulaminu
  • *
Dzięki Marcin, ale nocowanie odpada... Może uda mi się jedynie zajrzeć na parę godzin.  :)

Offline Joanzet

Byłam (chyba maj?)-i było super.Gospodarz zajazdu bardzo gościnny,jedzenie też można śmiało polecić,a atmosfera przy prawie całonocnym graniu(najwytrwalści poszli spać dopiero koło 4nad ranem!)wspaniała!
Wybieram się i tym razem,mam nadzieję,że poza miłym spędzeniem czasu ,dużo skorzystam z warsztatów z
Z Pawłem Nowakiem,który jest doskonałym akordeonistą.Także pakujcie się i do zobaczenia w Kościerzynie

Offline Sonia

• **
Dzięki Marcin, ale nocowanie odpada... Może uda mi się jedynie zajrzeć na parę godzin.  :)

Cieszę się Janusz, że się spotkamy :)

Offline cinszcz

• VIP
Ja się wybieram, do Kamela również  [piwo]

Offline Kumar

• VIP
    • Kumarowaty
 [akordeon] [piwo] [toast] [akordeon]
Zbyszku, bierz całą kapelę.

Offline cinszcz

• VIP
Pewnie byłoby to dobre wyjście, bo jakoś perspektywa grania solo mnie przeraża. Najpierw się zapisalem, pózniej dowiedziałem się że będę musiał coś zagrać dla publiczności. Przydałby się ktoś na przyczepkę. Marcin, moze zagramy cos w duecie np. "Murka"? nieźle nam wychodziła. [akordeon]

Offline Kumar

• VIP
    • Kumarowaty
Jestem za. To zgłoszenie miało na celu wrobienie uczestnika w występ??????? Toż w takim razie muszę się nachlać odpowiednio najpierw.

Offline cinszcz

• VIP
Należałoby spotkać się dzien wczesniej w Kameli, troche pocwiczyć, potem czymś mocniejszym znieczulić, ale tak zeby sie film urwał, a obudzić się dnia następnego na krzesełku przed publiką [toast] [akordeon]
Niech się dzieje wola nieba  ;D