Autor Wątek: Ciao Ciao Palermo - muz. Frank Marocco  (Przeczytany 167 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Pedros

• VIP
    • Mój kanał na YT
Ciao Ciao Palermo - muz. Frank Marocco
« 30 kwi 2022, 18:07 »
Zapewne wspominałem wcześniej, że Frank Marocco będąc doskonałym akordeonistą jazzowym komponował także muzykę do filmów. To jeden z takich utworów, który został skomponowany na potrzeby filmu, który jest parodią głośnych filmów o mafii znany w Polsce pod tytułem "Mafia!".

https://youtu.be/EylrOr8mOXU

Offline yanco

• VIP
Odp: Ciao Ciao Palermo - muz. Frank Marocco
« Odpowiedź #1, 01 maj 2022, 08:12 »
Pedros odkrywasz mało znane klimaty Franka, utwory z nieujawnionej lub rzadko publikowanej części literatury Artysty w Twoim wykonaniu to już niemal klasyka, wysłuchałem z dużą przyjemnością, i kolejny raz ukłon dla brzmień, które wydobywasz ze swojej Victorii - egzemplarza modelu w wyjątkowej konfiguracji.  [brawo]

Offline Arkadiusz

« Odpowiedź #2, 01 maj 2022, 12:35 »
Przychylam się do opinii Yanco, brzmienie instrumentu rewelacyjne. Zwłaszcza, jak brzmi w Twoim wykonaniu - w całości, "na czysto" - czyli bez podkładów [brawo] Utwór lekki, ciekawy, świeży. Zastanawiam się ile jeszcze takich perełek F. Marocco stworzył, a które nie są znane szerszej publiczności...
Super muza [brawo] [brawo] [brawo]

Offline Pedros

• VIP
    • Mój kanał na YT
« Odpowiedź #3, 01 maj 2022, 19:22 »
Bardzo dziękuję,
Frank pisał utwory w prostych opracowaniach dla swoich uczniów i cześć z nich nie została jeszcze zaprezentowana na platformach publicznych. Postaram się coś jeszcze nagrać  :)