Autor Wątek: Meglio Stasera (It Had Better Be Tonight) - komp. ‎Henry Mancini  (Przeczytany 2084 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Pedros

• VIP
    • Mój kanał na YT
Dziękuję bardzo. Wiem, że można by lepiej, ale brak czasu na ćwiczenia i nagrania nie pozwala mi na wiecej.
Ogólnie jestem bardzo zadowolony z instrumentu i postępów ma nim. Poprzednie nagranie pokazuje mi, że jakiś  progres zanotowałem ostatnio  :)
Cześć nagrania to aranżacja ze spisanych nut raczej niedostępnych publicznie, cześć to proba skopiowania Mistrza z występu dostępnego na YT.

Offline Arkadiusz15

• **
Mówisz jak prawdziwy muzyk. Taki dla którego ćwiczenie jest procesem nieustannym.
Sam czekam właśnie na zamówione nuty F. Marocco i myślę, że dokupię jeszcze ze dwa zbiórki.
Na razie jednak mozolnie przekopuję się przez trudy powrotu do przy/przeszłości z akordeonem. Może kiedyś Ci dorównam.... ;D [piwo]

Offline Pedros

• VIP
    • Mój kanał na YT
Gratuluję wyboru repertuaru…
Z pewnością to zrobisz jeśli będzie konsekwencja, czas na ćwiczenia i determinacja. Pomijam celowo talent, bo to wypadkowa wielu z powyższych oraz pare innych rzeczy. Życzę serdecznie sukcesów i radości z grania.
Ja skończyłem tylko 1 st. SM i miałem przerwę 25 lat, wiec jestem dowodem na to, że można  :D

Offline yanco

• VIP
no Panie Pedros podnosisz poprzeczkę
Poprzednie nagranie pokazuje mi, że jakiś  progres zanotowałem ostatnio
i zawyżasz standardy:)  [brawo], sen o extra śmiganiu się spełnia, choć śmigałeś i śmigasz jak miło. Super wykon, gratuluję i podziwiam:)

Offline Pedros

• VIP
    • Mój kanał na YT
Myślę, że każdy kto ćwiczy regularnie stawia sobie nowe cele i ta przysłowiową poprzeczkę stara się przeskoczyć. W tym akurat wykonaniu to mi się udało. Pokonałem kilka momentów, na które bym się nie odważył poprzednio i ich wtedy nie zagrałem. To dla mnie wymierny efekt ostatnich ćwiczeń, które wskakują mi drogę. Dalej będę walczył ze swoimi słabościami i może staną się kiedyś mocną stroną [piwo]
Dziękuję  :)

Offline PawełPiotrJurczyk

• VIP
Pedros, świetnie Ci to wychodzi. ;)

Offline Pedros

• VIP
    • Mój kanał na YT
Dziękuję  :)

Offline Kasparov

• VIP
Pedros, znowu dałeś czadu  [brawo] Wyśmienicie.

Offline Arkadiusz15

• **
Gratuluję wyboru repertuaru…
Z pewnością to zrobisz jeśli będzie konsekwencja, czas na ćwiczenia i determinacja. Pomijam celowo talent, bo to wypadkowa wielu z powyższych oraz pare innych rzeczy. Życzę serdecznie sukcesów i radości z grania.
Ja skończyłem tylko 1 st. SM i miałem przerwę 25 lat, wiec jestem dowodem na to, że można  :D

Dzięki Pedros za inspirację, właśnie przyszły pierwsze nuty - The Frank Marocco Accordion Songbook - 15 standardów w opracowaniu takiej jakości, że rzucić wszystko i tylko ćwiczyć i ćwiczyć... :D
Zamówiłem jeszcze dwa zbiorki, mają być pod koniec września, więc póki co siadam i rzeźbię do oporu [akordeon]