Autor Wątek: Musette 2001  (Przeczytany 1346 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lajkonix

• Konto usunięte z uwagi na naruszenia regulaminu
  • *
Musette 2001
« 19 sty 2015, 21:03 »
Pochwalę się: mam fajny komentarz do tego filmiku

https://www.youtube.com/watch?v=yI69KWX2M2I

Offline guralband

• VIP Złota Rączka
Odp: Musette 2001
« Odpowiedź #1, 19 sty 2015, 22:01 »
Nie znam utworu! Ale skomentował Cię autor ? Chodzi mu o 0,30sek ? Z dura na moll ?

Offline brebir

• VIP
« Odpowiedź #2, 19 sty 2015, 22:38 »
Nic dziwnego że autor pochwalił, bo utwór wykonany wspaniale, leciuteńko, aż ma się ochotę unosić w przestworza. :)

Offline Lajkonix

• Konto usunięte z uwagi na naruszenia regulaminu
  • *
« Odpowiedź #3, 20 sty 2015, 08:51 »
Koledzy,
Nutki do tego kawałka nie są dostępne. Więc wcześniej napisałem do p. Peter M. Haas pytanie, czy nie miałby nic przeciwko temu, żebym to nagrał. Zobowiązałem się jednocześnie, że w opisie podam odniesienia do kompozytora, jego kanału i jego strony, a po nagraniu (najpierw jako niepubliczne) prześlę mu do akceptacji.
Był bardzo zaskoczony, że najpierw pytam, a potem chcę nagrać - dodał, że wielu nagrywa bez pytania o pozwolenie. Więc wyraził zgodę. Nagrałem, wysłałem, zaakcepotował i pochwalił. Napisał koment. Więc upubliczniłem.
Takich cyrków nie robiłem np. z W. Isabel, który udostępnia swoje nutki free na swojej stronie.
Z tą podmianą akordu - w 0:53 w oryginalnym nagraniu kompozytora jest akord molowy (es-moll), a ja zagrałem ten sam akord ale zmniejszony (Es-zmn). Po prostu lepiej mi brzmi i lepiej wchodzi po nim Es-dur (akordy zmniejszone rozwiązują się dobrze na prawie wszystko). On to (skubany) wysłyszał i chyba mu się spodobało. :)
Tak to wyglądało...
A swoją drogą, to ciekawe, jakby tak zapytać Laskowskiego...
Lajkonix