Autor Wątek: Only You (And You Alone) - The Platters, Buck Ram, 1955 r.  (Przeczytany 224 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Andrea Martelli

• VIP
 :) Witam chiałby  skromnie zaprezentować moją interpretacje tego pięknego utworu pt "Only You" -(Tylko Ty) - 1955r - music. Ande Rand, chyba dosyć znany i śpiewany kawałek przez wielu wykonawców, Utwór strasznie mnie zainspirował a o to link https://youtu.be/-M-HJeYJZzs   [akordeon]  Może kogoś też zainspiruje i zrobi się utwór wyzwanie, pozdrawiam

Offline lamonalila

• VIP
Odp: Only You (And You Alone) - The Platters, Buck Ram, 1955 r.
« Odpowiedź #1, 22 lis 2021, 17:51 »
Bardzo ładnie zagrałeś, utwór owszem znany i lubiany a w ogóle to ładny repertuar sobie wybierasz  [brawo]

Offline PawełPiotrJurczyk

• VIP
« Odpowiedź #2, 23 lis 2021, 17:38 »
Andrea - dziękuję za ten kawałek - zrobiłeś mi popołudnie - gratuluję.

Do tej piosenki z Żoną wykonaliśmy pierwszy taniec na naszym weselu.  [akordeon]

Offline Andrea Martelli

• VIP
« Odpowiedź #3, 23 lis 2021, 18:25 »
 :) Dziękuje bardzo za miłe i budujące słowa, ciesze się że się podobało moje wykonanie, daje mi to jeszcze większego Pałera  ;D do pracy przy nowych utworach :) Repertuar staram się wybierać ze starych zapomnianych utworów , których nikt prawie nie gra , a mnie się podobają i serce podpowiada by zagrać w mojej interpretacji na akordeonie, [akordeon] Staram się nie grać oklepanych utworów tych co każdy gra i może to jest odmienne od mojego repertuaru.. :) [akordeon] Pozdrawiam. :)