Autor Wątek: Swing valse - muz. Gus Viseur & Pierre Ferret  (Przeczytany 403 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline yanco

• VIP
nadal się zatrzymuję w tym wątku i dziale o nauce gry, bowiem do klasy "utworów wyzwań" przede mną jeszcze długa droga, ale próbuję ją pokonać, tak w ćwiczeniu jak i doświadczeniach z nagrywaniem,
ponadto próba jest zaledwie plikiem dźwiękowym a nie klipem video, i to jeszcze przede mną do rozwiązania, powoli obłaskawiam zestaw zagadnień

tymczasem:
Swing valse, Gus Viseur - Pierre Ferret w transkrypcji i adaptacji Arrigo Tomasi

https://drive.google.com/open?id=1afY2yzCTR0j68Q00WjyOFcdw7yY8D178

zrezygnowałem tym razem z podkładu a także z metronomu

Offline SamMuz

• VIP
Odp: Swing valse - muz. Gus Viseur & Pierre Ferret
« Odpowiedź #1, 02 lut 2020, 18:19 »
Mnie się podoba. ładnie brzmi Twój akordeon. [akordeon]

Offline Pedros

• VIP
    • Mój kanał na YT
« Odpowiedź #2, 02 lut 2020, 18:19 »
Yanco, podziwiam za wytrwałość. Sam podchodziłem do kilku pozycji aranżacji Arrigo i nigdy nie udało mi się ugrać wszystkich wariacji improwizacji do końca. Nie jest to łatwe, aby grać czyjeś improwizacje, szczególnie gdy często wydają się one zbliżone.
Jedno jest pewne, to świetny trening na palce  :)
 [brawo] [piwo] [brawo]

Offline brebir

• VIP
« Odpowiedź #3, 02 lut 2020, 19:27 »
tymczasem

Świetne to "tymczasowe" wykonanie, daj Boże, żeby mi się kiedyś finałowe nagranie tak udało.  [brawo]  [piwo]

Offline yanco

• VIP
« Odpowiedź #4, 03 lut 2020, 09:50 »
dzięki Koledzy za słowa wsparcia:), akordeon brzmi zacnie, mikrofony wytrzymują na razie 8', zobaczymy jak będzie z 4+8+8' czyli "musette" w wydaniu S4, robiłem już próby i bardzo drażniące to jest

Kolega pisze tak:

daj Boże, żeby mi się kiedyś finałowe nagranie tak udało.

określenie "udało się" stawia naszą edukację w kategoriach przypadku, o efektach decyduje nasza praca, długotrwałe ćwiczenie, wytrwałość, cierpliwość, zatem skutek będzie osiągnięciem dokonanym i powtarzalnym, a Stwórca nas już obdarował predyspozycjami, w których często ma źródło nasza pasja.
Aparat ruchu rozwija się w czasie, darem są długie palce, ja takich nie mam więc dogaduję się z paluchami i ćwiczę je także kiedy nie gram.