Autor Wątek: Czy ktos pomoze mi określić jaki to akordeon?  (Przeczytany 1637 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline hittt

• *
Czy ktos pomoze mi określić jaki to akordeon? POdobno jest to diana, ale inna galeryjka występuje, może to jest jakiś składak? Zamierzam go kupić ale mam wątpliwości. Bardzo proszę o podpowiedź.

Offline Marcel

• Administrator
Odp: Czy ktos pomoze mi określić jaki to akordeon?
« Odpowiedź #1, 30 gru 2016, 11:09 »
To jest Weltmeister Diana. Galeryjka też jest od tego modelu, tylko ktoś wstawił inny materiał pod galeryjkę. Tyle widać z zewnątrz, a czy było coś zmieniane w środku to tego od zewnątrz nie widać ::)

O tym modelu możesz poczytać w temacie mu poświęconym:

Offline hittt

• *
« Odpowiedź #2, 30 gru 2016, 13:18 »
Dzięki serdeczne, środka nie widziałem, bo jeszcze fizycznie go nie mam, ale też napisy troche mnie zastanawiają są takie srebrzyste. Wydaje mi się, że powinny być na czarnym tle? chodzi mi o napis Weltmeister i Diana.

Offline Marcel

• Administrator
« Odpowiedź #3, 30 gru 2016, 13:18 »
Jest zdarta z nich czarna farba, ale są na miejscu.

To wszystko to nie są problemy, jeżeli obecny wygląd jest dla kogoś do przyjęcia. Bardziej martw się tym w jakim jest stanie ta Diana i co jest w środku. Czasem "tuningowi" na zewnątrz towarzyszy też "tuning" wewnątrz... i tu już może być mniej wesoło. Musisz pograć i zobaczyć czy wszystko jest OK.

Jeżeli to nie jest jakaś super cenowa okazja to lepiej poszukaj Diany w oryginalnym stanie. Łatwiej będzie Ci ją sprzedać w przyszłości, gdyby była taka potrzeba.