Autor Wątek: Marotta Castelfidardo musette 120, 5 chórów  (Przeczytany 139 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Maciek96

• *
Marotta Castelfidardo musette 120, 5 chórów
« dnia: 02 Lipiec 2018, 15:45 »
Witam wszystkich serdecznie, jestem nowym użytkownikiem tego także proszę o wyrozumiałość ;).

Mam okazję zakupić akordeon Marotta Castelfidardo musette 120, 5 chórów, stan igła, widać, że sprzęt jest prawie nowy, byłem na miejscu, obejrzałem, ograłem i wszystko super, fajne brzmienie,  zero przepuszczania powietrza.

Pytanie dotyczy ceny, czy 5000 zł nie jest wygórowaną ceną za ten akordeon? Ponieważ znalazłem dwa podobne na portalach ogłoszeniowych za cenę 1500 zł i 2700 zł,  nie znam się na wycenie tych instrumentów i może ktoś z Was wypowie się w tej kwestii :)

Z góry dziękuję za odpowiedzi
Pozdrawiam :-)

Offline guralband

• VIP Złota Rączka
Odp: Marotta Castelfidardo musette 120, 5 chórów
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Lipiec 2018, 12:18 »
Witaj!
Wróżenie z fusów jest dobre u wróżki  ::) Na podstawie czego chcesz wyceny  8) Parę zdjęć instrumentu który chcesz kupić, instrumentów które znalazłeś (lub linki) i już jest pogląd na sprawę. Ceny pomiędzy 1500zł, 2700zł a 5000zł o czymś świadczą  ??? Czy to są ceny instrumentów o takich samych parametrach, stanie technicznym, użytych w nich głosach i mnóstwo innych rzeczach które decydują że instrument kosztuje ile kosztuje  :o