Autor Wątek: Pomoc w identyfikacji akordeonu: Royal Standard, 80 basów, 3 chóry  (Przeczytany 1646 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline phonik

• *
Dzień dobry,

Zwracam się z prośbą o pomoc w identyfikacji i ew. wycenie zamieszczonego poniżej na zdjęciach instrumentu. Poza napisem Royal Standard nie znalazłem na obudowie żadnego numeru czy skrótu (również kufer, w którym przeleżał nie posiada znaków szczególnych). Sprzęt jest bardzo stary, należał do mojego dziadka, który grał na nim ostatnio jakieś 40 lat temu. Jest sprawny, miech był prawdopodobnie naprawiany bo jest w zaskakująco dobrym stanie.

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam

Offline Wojgra9

Piękny staruszek , ale bałbym się go kupić. Pewnie remont głosów przekroczy 3*krotnie wartość akordeonu

Offline Grzegorz P

Akordeon 3 chórowy, stary ale mało grany.Jak po dziadku to przez sentyment nie sprzedaj go ,a remont może kosztować ok 800 zł .Wosk  jest stary,to głosy będą odpadać.Te akordeony ładnie grały. 

Offline marek1

Stary royal wart około 200zł max.3 lata  temu za tyle sprzedałem taki sam właśnie za 2 stówki.Mój kolega ma taki sam,ale się nie orjentuje no i jest uparty,mówi,ze to antyk za 1000zł. Wtedy jeszcze grał,dziś zrobiła się "grzechotka" do wyrzucenia.