Autor Wątek: Przebieg zabawy w remont - Stella 80  (Przeczytany 35021 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online Marcel

• Administrator
Odp: Przebieg zabawy w remont - Stella 80
« Odpowiedź #150 dnia: 30 Grudzień 2016, 18:26 »
Brawo :) Fajne podsumowanie całego tematu [toast]

Offline pikolo69

• VIP Złota Rączka
« Odpowiedź #151 dnia: 08 Styczeń 2017, 01:15 »
Dziękuję za miłe słowa, zdaję sobie sprawę, że do mistrzostwa mi jeszcze daleko, ale przy wsparciu i poradach FORUM wszystko jest możliwe, obiecuję, że się poprawie  ;D

Offline marek1

« Odpowiedź #152 dnia: 08 Styczeń 2017, 10:47 »
Super, pięknie Ci to wszystko wyszło, łącznie z graniem. jakie ognisko? Taki akordeonik z taka idealną kompresją to trochę szkoda. Graniem się nie przejmuj, już jest nieźle. Tak swoja drogą zastanawiam się czy potrafisz naprawić Scanię, bo jeździć już umiesz? ;) ;D ;D ;D ;D. Jeszcze raz [brawo] [brawo] [brawo] [brawo]

Offline rm

« Odpowiedź #153 dnia: 08 Styczeń 2017, 12:35 »
patrzac na pierwsze fotki i na koncowy efekt to robi wrazenie wielkie  [brawo] [brawo] [brawo] [brawo] [brawo]

Offline pikolo69

• VIP Złota Rączka
« Odpowiedź #154 dnia: 02 Sierpień 2017, 22:49 »
Po czasie przejrzałem cały temat, dochodzę do wniosku, (już to kiedyś pisałem) że całe życie człowiek się uczy. Teraz jestem bogatrzy w teorię i doświadczenia, więc patrzę na tan temat z pewnego dystansu. Zastanawiam się: jak mi się chciało, skąd wziąłem tyle czasu, czy nie wprowadziłem kogoś w błąd, po co to... itd, itd...  :) Ale z drugiej strony, licząc ilość odsłon i zainteresowanie tym tematem, widzę, że jednak było warto :) Pewnie, że wiele rzeczy bym zrobił teraz inaczej (też to pisałem), ale wszystkich początkujących zachęcam do otwierania swoich tematów z naprawy acc, mimo, że mogą się wydawać bliźniaczo podobne. Na naszym FORUM jest ogrom informacji, ale nigdy za wiele, a każdy może wybrać coś dla siebie :) Odwagi, ja nie żałuję i życzę wszystkim powodzenia w naprawach  :) Z FORUM da się radę  [piwo] [piwo] [piwo]

Wszystkim chciałbym podziękować za pomoc w naprawie a w szczególności Szkodnikusowi (Wojtuś), dlatego, że ze wszystkim mogę podziękować osobiście a Szkodnikusowi już nie :'( Musiałem o tym wspomnieć, jednak to Twoja praca Wojtuś, tylko wykonana moimi rękami, dzięki
« Ostatnia zmiana: 02 Sierpień 2017, 23:17 wysłana przez pikolo69 »

Online Marcel

• Administrator
« Odpowiedź #155 dnia: 02 Sierpień 2017, 22:52 »
Mi też bardzo brakuje aktywności i zawsze pomocnej dłoni Szkodnicusa :(,
eh... ale nic nie da się z tym zrobić. Skupiając się na weselszych rzeczach:

Jak dla mnie jest to jeden z najfajniejszych tematów z całego działu "Naprawa" :) Świetna pamiątka-dokumentacja naprawy "krok po kroku" od początku do końca i myślę, że dla wielu bogate źródło wiedzy.

Mam cichą nadzieję, że założysz jeszcze kiedyś podobny temat :)
oraz, że wyjaśnią się dalsze losy "Diabła" :)

Dzięki [piwo] [brawo] [brawo] [brawo]

Offline kazymel

• kazymel
« Odpowiedź #156 dnia: 02 Sierpień 2017, 23:09 »
 [brawo] [brawo] [toast] [akordeon]

Offline pikolo69

• VIP Złota Rączka
« Odpowiedź #157 dnia: 02 Sierpień 2017, 23:46 »
 ;D ;D ;D Co do "diabła", to będzie ciąg dalszy (tylko nie wiem, czy nie będzie czekał,aż przejdę na emeryturę),  ;D ;D ;D a wracając do tematu, to jak dalej będziesz chwalił ten wątek, to nikt się nie odważy założyć nowy temat  ;D Mam nadzieję, że po tym wpisie, zaraz ktoś mnie przebije  [brawo] a potencjał na FORUM ogromny  [piwo]

Offline pikolo69

• VIP Złota Rączka
« Odpowiedź #158 dnia: 27 Grudzień 2017, 00:53 »
Wydawało mi się, że ten temat jest dawno zamknięty, i wszystko wiadomo  :) nic zdrożnego  :) Myślałem, że zrobiłem coś niepowtarzalnego, coś niesamowitego, a to tylko taka dłubanina z której jestem coraz mniej zadowolony. Zapewniam Was, to nie wygląda tak "łatwo". To nie jest materiał instruktażowy, niech każdy kto chce powielić moje "dzieło", niech tak robi, ale nie o to chodzi.
 Teraz jestem "mądrzejszy" tak mi się wydaje, i zapraszam do zadawania pytań w tym temacie, na wszystkie postaram się odpowiedzieć. (posiadam status VIP ale to Nie znaczy że wiem wszystko,i jestem lepszy od innych)
Zaczynałem przygodę z akordeonem na tym FORUM, (mam żonę, nie lubi acc.. ręce opadają) i dzięki FORUM wszystko się udało. Nie mam tajemnic  :)
« Ostatnia zmiana: 27 Grudzień 2017, 16:29 wysłana przez pikolo69 »

Offline Tremol_03

« Odpowiedź #159 dnia: 27 Grudzień 2017, 09:38 »
Też tak czasami mam [toast]

Offline Leszek

• VIP
« Odpowiedź #160 dnia: 27 Grudzień 2017, 23:07 »
Myślałem, że zrobiłem coś niepowtarzalnego, coś niesamowitego, a to tylko taka dłubanina z której jestem coraz mniej zadowolony...............

Myślę, że się mylisz i powinieneś zmienić nastawienie do swoich dokonań w temacie napraw akordeonów. Wykonałeś naprawdę kawał dobrej solidnej roboty i jestem przekonamy że twoje doświadczenia przedstawione w tym wątku przydadzą się nie jednemu pasjonatowi akordeonu. Sam z podziwem obserwuje tematy napraw a nie zadaję pytań gdyż po prostu się na tym kompletnie nie znam choć być może kiedyś będę chciał lub musiał skorzystać z doświadczeń kolegów może i Twoich. Myślę że takie prezentacje dla laików takich jak ja (a sądzę że jest ich wielu) mają bardzo dużą wartość. 

Zaczynałem przygodę z akordeonem na tym FORUM ,( mam żonę, nie lubi acc.. ręce opadają) i dzięki FORUM wszystko się udało. Nie mam tajemnic  :)

Nie jesteś osamotniony bo sądzę że sympatyków akordeonu tak naprawdę nie ma zbyt wielu. W moim otoczeniu nie ma zbyt wielu osób chętnych słuchać mojego rzępolenia (w zasadzie nikogo) Jedynymi moimi słuchaczami są koledzy z forum i to dzięki nim ponownie po latach przerwy odzyskałem chęć nauki gry. Więc głowa do góry i rób swoje bo robisz to dobrze a może z czasem zaczniesz coś nagrywać [brawo] [toast] [akordeon] 

« Ostatnia zmiana: 27 Grudzień 2017, 23:10 wysłana przez Leszek »

Offline Lajkonix

• Konto usunięte z uwagi na naruszenia regulaminu
  • *
« Odpowiedź #161 dnia: 28 Grudzień 2017, 00:13 »
Pikol. wygląda na to, że musisz wynaleźć kolejnego nieboszczyka i go reanimować. To ci doda optymizmu. :)

Offline TomaszT

« Odpowiedź #162 dnia: 28 Grudzień 2017, 00:18 »
Jestem takiego samego zdania jak Lajkonix. ;) To właśnie dzięki temu wątkowi trafiłem na forum [akordeon].