Autor Wątek: Wlasciciela brak  (Przeczytany 1575 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline szkodnicus

• 23.04.1977 - 01.05.2017, VIP Złota Rączka
Wlasciciela brak
« 30 paź 2016, 23:26 »
Dostalem do naprawy akordeon baracolle.  Kwestia byla registrow uszkodzonych, jeden element byl ulamany.Do tego, pare dzwiekow dostroilem.  Akordeon lezy u mnie od czerwca.  Napisalem do wlasciciela ze jest zrobiony. 50 euro to,nie duzo. Jest z walizka i gra ladnie. Pozniej musialem sformatowac telefon. A akordeon lezal zarzucony.  Teraz mamy juz prawie listopad. Gosc nie daje znac. Wiem  tylko  ze Albert ma na imie. Nie.mam pojecia jak go znalesc.  Moze dam ogloszenie. Ale boje sie ze sie ktos podstawi do odbioru. Teraz juz olowkiem pisze w akordeonie numer tel wlasciciela.  Mam nauczke i niechciany akordeon.

Online brebir

• VIP
Odp: Wlasciciela brak
« Odpowiedź #1, 31 paź 2016, 10:21 »
Wcześniej czy później na pewno się zgłosi, no chyba że coś mu się stało.

Offline Andrea Martelli

• VIP
« Odpowiedź #2, 31 paź 2016, 10:25 »
Albo nie ma kasy.. :)  albo stwierdził że remont jednak mu się nie opłaca.. :(..Mój dziadek ma taki akordeon już 20 lat..i gość dał go dziadkowi w koszty naprawy... :)
« Ostatnia zmiana: 31 paź 2016, 10:28 wysłana przez Andrea Martelli »

Offline szkodnicus

• 23.04.1977 - 01.05.2017, VIP Złota Rączka
« Odpowiedź #3, 31 paź 2016, 10:27 »
No byl w podeszlum wieku.  To juz prawie pol roku. Coz bede trzymal rok. Potem cos wymysle.  Moze wstawie ogloszenie bez ceny albo cos.  Najwyzej zostanie na stale u mnie. W  sumie ladnie brzmi.

Powiedzialem mu cene wstepnie przy odbiorze.  W zasadzie zrobilem wiecej niz trzeba bylo.  Akordeon ten jest wart ok 800 zl. Gra na pawde ladnie. No coz zobaczymy .   Moze zaczne na nim grac na imprezach i ktos go rozpozna.