Autor Wątek: Czy gracie też na innych instrumentach muzycznych, niż akordeon?  (Przeczytany 30049 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Leszek

• VIP
U mnie było zgoła odwrotnie  ;D  Od dziecka zawsze podobały mi się skrzypce i bardzo chciałem uczyć się na nich grać Jednakże stanęło na akordeonie, którego stałem się szczęśliwym posiadaczem i który towarzyszy mi do dziś.
Skrzypiec niestety nigdy nie miałem okazji mieć w rękach :(
« Ostatnia zmiana: 03 kwi 2019, 14:25 wysłana przez Leszek »

Offline Emiliano

• VIP Złota Rączka
Leszek nie żałuj  :). Instrument bardzo trudny do gry jak i nauki. Uczyłem się na nim grać około 5 lat a ponieważ miałem zbyt surowego nauczyciela to po prostu znienawidziłem ten instrument. Zresztą mam te skrzypce do dnia dzisiejszego bo są bardzo stare(mają ze 150 lat) i już nieco się rozkleiły koło gryfu. :-\

Offline virtuoz_85

• *
poza akordeonem, gram na gitarze klasycznej (preferuję akustyczną), pianinie (ostatnio kupiłem sobie wreszcie pianinko cyfrowe), kontrabasie (w kapeli ludowej), flecie prostym (układ barokowy).
od niedawna zacząłem razem z synem uczyć się grać na perkusji (super instrument!!) oraz do samochodu kupiłem sobie harmonijkę ustną C-dur, a to tak na korki po mieście ;)