Autor Wątek: Czy warto na początek kupić ten akordeon? ("Borsini" od "ameliakrakow")  (Przeczytany 316 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Michał K

• *
Dzień Dobry
Moja prośba jest taka - znalazłem na allegro włoski akordeon Borsini 80 basów

http://allegro.pl/wloski-akordeon-borsini-80-basow-3-chory-i7227952573.html

https://i.imgur.com/qMr89se.jpg
Czy warto na początek kupić ten akordeon? ("Borsini" od "ameliakrakow")

Czy taki byłby dobry do rozpoczęcia przygody z muzyką? (może ktoś zna sprzedawcę, chodzi o opinię) Budżet mam ograniczony(1500,1600 max.) i nie chciałbym wpakować się na minę. Dziękuję z góry za wszelkie sugestie.
Pozdrawiam

Offline Marcel

• Administrator
Odp: Czy warto na początek kupić ten akordeon? ("Borsini" od "ameliakrakow")
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Kwiecień 2018, 12:22 »
Co to dokładnie jest za akordeon, to ciężko powiedzieć. Natomiast na 100% napis "Borsini" ktoś wykonał sobie z literek, jakie kupuje się w sklepach motoryzacyjnych. Moim zdaniem, w akordeony po takich tuningach lepiej się nie pakować - ten nieoryginalny napis widać z daleka, ale w czym jeszcze było grzebane (np. wymieniane głosy itd.) tego już nie zobaczysz na zdjęciach z aukcji.

Offline Michał K

• *
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Kwiecień 2018, 12:35 »
Dzięki wielkie

Offline Krystian

• VIP
    • Youtube
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Kwiecień 2018, 19:59 »
Znam tego sprzedawcę, to u niego kupiłem Vicktorię te 9 lat temu, oraz byłem u niego 2 lata temu szukając kolejnego akordeonu,ALE, muszę przyznać,że wtedy  zauważyłem przy niektórych akordeonach takie właśnie "domorosłe" samoróbki,czyli brak jakiegoś pokrętła,to przyklejone od niewiadomo czego. Nawet moja Victoria ma napis ,po prostu przyklejony,płaski,na starych filmach na moim kanale to widać :P
Oczywiście mogę się mylić,bo może to jakiś inny sprzedawca,tamten pan był już dosyć stary,a tutaj konto na allegro.

Offline Emiliano

• *
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Kwiecień 2018, 21:11 »
Ja też znam tego sprzedawcę. Sprawdziłem po nr. telefonu. Kupiłem u niego Lucię IVP. Lepiej na niego uważać. Ja się co nieco naciąłem, ale jak pisałem w innym poście nie miałem tej wiedzy co teraz. Facet potrafi włożyć głosy zupełnie inne np. ja miałem kilka głosów Dixa.Jeżeli już byś się zdecydował na zakup to tylko osobiście z dokładnym sprawdzeniem w środku.