Autor Wątek: Kupię akordeon 120 basów, do 1700 zł - który wybrać?  (Przeczytany 532 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dzejmis

• *
Kupię akordeon 120 basów, do 1700 zł - który wybrać?
« dnia: 21 Sierpień 2018, 00:02 »
Witam wszystkich! Od roku uczę się grać na akordeonie i właśnie mam zamiar kupić sobie coś większego więc powoli się rozglądam ;-) Problem jest z tym, że kompletnie nie znam  się na firmach/ markach akordeonów. Mam na oku dwa akordeony.
Pierwszy: https://www.olx.pl/oferta/akordeon-weltmeister-stella-120-CID751-IDub1pW.html
Drugi: https://www.olx.pl/oferta/akordeon-royal-standard-montana-120-basow-12-4-registry-wisniowy-CID751-IDvdl6Z.html
Nie znam nikogo kto mógłby mi pomóc w wyborze więc liczę na Waszą pomoc. Wstrzymać się? Czy brać któryś z powyższych modeli? Mój budżet jest raczej ograniczony do skromnego 1700 zł więc liczę, że któryś model jest godny polecenia. To jak, pomożecie?  :D

Jeżeli dodałam nowy wątek w złym dziale to przepraszam szanowną administrację  :-X

Offline Maciek

• *
Odp: Kupię akordeon 120 basów, do 1700 zł - który wybrać?
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Sierpień 2018, 11:47 »
Ja na Twoim miejscu wziąłbym stellę, aczkolwiek w takim przedziale cenowym można znaleźć amigo w dobrym stanie, a nawet jakiegoś budżetowego hohnerka.

Offline Jurek_klodzko1

• VIP
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Sierpień 2018, 12:53 »
Może to być oczywiście przekłamanie spowodowane urządzeniem do nagrywania ale co do Royala (nagranie na YouTube) to dla mnie strój pozostawia wiele do życzenia..........

Offline Emiliano

• VIP Złota Rączka
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Sierpień 2018, 19:01 »
Nie spiesz się z kupnem. Poczytaj - na forum jest dużo dobrych porad na co zwrócić uwagę kupując używany akordeon i pooglądaj  filmiki na YT. Posłuchasz jak który akordeon gra to łatwiej będziesz mogła podjąć decyzję. Powodzenia w zakupie  :).

Offline Panas1234

• *
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Sierpień 2018, 12:50 »
W Skierniewicach jest do kupienia Delicja ładna zadbana dobrze grająca mój ojciec ją oglądał nawet ten człowiek wystawiał ją na allegro za 1200 ale myślę że warto samemu ocenić i potargowac się .😃