Autor Wątek: Kupię używany akordeon klawiszowy z konwerterem (z barytonami)  (Przeczytany 1689 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Grześ

• *
Witam serdecznie wszystkich Forumowiczów :)
Poszukuję klawiszowego akordeonu z konwerterem - najlepiej gdyby był to instrument używany (przede wszystkim z uwagi na koszty). Nie ukrywam, iż trochę czasu już spędziłem na poszukiwaniach tego instrumentu i okazuje się, że jest to temat niełatwy. Budżet jaki mogę przeznaczyć na zakup akordeonu koncertowego to ok 15000zł. Wiem, że to nie dużo, ale chciałbym pozyskać instrument w miarę rozsądnych pieniądzach. Nigdy wcześniej nie miałem do czynienia z grą na akordeonie z barytonami, stąd też nie chciałbym wydawać majątku na nowy instrument. Póki co też nie chciałbym przerzucać się na instrument guzikowy, który jest dużo bardziej dostępny.
Proszę o pomoc, każda będzie mile widziana :)

pozdrawiam
Grześ

Offline guralband

• VIP Złota Rączka
Znajomy ma Supitę klawiszową z częścią basową z MM na stałe \185 basów i drugą część basową z konwerterem robionym na zamówienie w Castelfidardo. Sama część basowa by  kosztowała więcej niż 1500 EUR Jeżeli byłbyś zainteresowany to zapytam o cenę i szczegóły.

Offline Grześ

• *
Rozumiem, że ta druga część basowa (z konwerterem) jest od innego akordeonu?Jeśli to nie problem, proszę o szczegóły dotyczące ceny za sam instrument oraz za tę część basową, i czy nie będzie problemu przy składaniu obu części w jeden instrument? Proszę o informację tutaj lub telefonicznie: 880-012-441

Offline Jurek_klodzko1

• VIP
Rozumiem, że ta druga część basowa (z konwerterem) jest od innego akordeonu?
Może być w oryginale albo dodatkowy konwerter zrobiony na zamówienie specjalnie do Supity.

Widziałem całość i robi wrażenie i dźwiękowe i wyglądem... Ja niestety nie gram na MM i nie zamierzam się już uczyć.

Ten instrument jest we środku jakby dziś opuścił fabrykę... Na zewnątrz także zadbany. Stroi idealnie  [akordeon]

Offline Grześ

• *
Dzwoniłem i uciąłem sobie ciekawą pogawędkę z bardzo miłym Panem. Dziękuję za namiary guralband! Kwestię kupna tego instrumentu ciągle rozważam, gdyż Weltmeister Supita to kawał dobrego instrumentu. Okazuje się, że konwerter jest w drugiej części wyprodukowanej na zamówienie we Włoszech. Jurek_klodzko1 - kwestia nauki na MM dla mnie to chyba w tym momencie ostatni dzwonek :D