Autor Wątek: Szukam firmy, która ponikluje lub dorobi uchwyty do pasów  (Przeczytany 3479 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Cezar125

Kochani. Szukam firmy która ponikluje mi 4 uchwyty. Dwa z nich to uchwyty do pasów a dwa to do spinania miecha

Proszę o wiadomości na prv.

Offline Sztyc

• Konto usunięte z uwagi na naruszenia regulaminu
  • *
Każda galwanizernia Ci to zrobi ,choć nie jestem pewien czy będą zainteresowani chromowaniem takich drobiazgów. Wpisujesz w wyszukiwarce " Galwanizernie Podlasie " i wyskakuje lista zakładów , wybierasz ten najbliższy i dzwonisz z pytaniem.  ;)

Offline Cezar125

Wszystko się zgadza. wpisywałem lecz takimi drobiazgami się nie zajmują.

Offline Krystyn

• Konto usunięte na prośbę użytkownika
  • *
Cztery uchwyty do pasów?!
Kochany!
Ja wysłałem  do 6-ciu czy 7-miu firm szkutniczych wstępne zlecenia (na ich stronach!) w sprawie odnowienia i pomalowania mojego jachciku Bez-2 (4,2m dł. na 1,87 szer, kabinówka, rocznik ok.1985) i ... jak myślisz?
Nikt nie raczył nawet odpowiedzieć , że takim starym , małym śmieciem się nie zajmują!
(Pozornie to nie jest w temacie , ale ..tylko pozornie! Dorobić jakikolwiek detal do akordeonu , to masakra!)

Offline guralband

• VIP Złota Rączka
Miałem zrobiony rysunek cyfrowy galeryjki (taki ozdobny) do starego akordeonu.Zapytanie wysłałem do chyba dziesięciu firma które robią w cnc. Odezwała się tylko jedna ale stwierdziła że format rysunku jest nie ten (prg za stary) i na tym się skończyło. Jak chcesz coś zamówić pojedyńczo (4 sztuki to też detal) to raczej ciężko znaleźć.

Offline Cezar125

To chamstwo.

Offline frantek

• VIP
Może spróbuj się z którąś z tych firm dogadać, żeby Ci to zrobili przy okazji realizacji jakiegoś większego zlecenia, od większego kontrahenta?

Offline Sztyc

• Konto usunięte z uwagi na naruszenia regulaminu
  • *
Może spróbuj się z którąś z tych firm dogadać, żeby Ci to zrobili przy okazji realizacji jakiegoś większego zlecenia, od większego kontrahenta?

Dokładnie ,można znaleźć firmę która chromuje elementy do klasyków motoryzacji i do jakiegoś zlecenia spróbować dołożyć te elementy nikt nie będzie wiedział czy to od akordeonu czy elementy samochodu z lat 20-tych.
Chociaż  znowu trzeba się zastanowić czy koszty tego przedsięwzięcia nie będą powalające.

Offline Grzegorz P

Ja też chciałem stopki pochromować , zrezygnowałem i kupiłem  nowe.Z takimi drobiazgami jest duży problem.