Autor Wątek: Sprzedam Weltmeister Meteor 120  (Przeczytany 885 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline cielakx

• *
Sprzedam Weltmeister Meteor 120
« dnia: 16 Październik 2017, 18:43 »
Witam. Mam na sprzedaż akordeon Weltmeister Meteor 120. Nie znam sie za bardzo na tych instrumentach gdyż jest to pamiatka po wujku, nie jestem w stanie nawet go wycenic, ale szukając w internecie widze że wart jest około 3000-3500zł, więc może ktoś chciałby go odkupić ode mnie za jakieś symboliczne 1400 zł. (albo i mniej) Nie ma żadnych uszkodzeń mechanicznych, posiadam do niego jeszcze futerał. Szkoda żeby leżał u mnie i sie marnował bo może akurat komus sie przyda. Jeśli ktoś zna sie na rzeczy i chciałby pomóc mi go wycenić albo jest zainteresowany kupnem to zapraszam
« Ostatnia zmiana: 16 Październik 2017, 18:48 wysłana przez cielakx »

Offline guralband

• VIP Złota Rączka
Odp: Sprzedam Weltmeister Meteor 120
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Październik 2017, 19:54 »
.... internecie widze że wart jest około 3000-3500zł, więc może ktoś chciałby go odkupić ode mnie za jakieś symboliczne 1400 zł. (albo i mniej) .........................

Jest to realna cena za którą go szybko  ??? sprzedasz. 3.0-3,5tyś włóż między bajki  :-[  Sprzedających  za taką cenę zobaczysz za kilka lat z niesprzedanym instrumentem  ;D

Offline zaplonnik

• *
Odp: Sprzedam Weltmeister Meteor 120
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Styczeń 2018, 19:56 »
Witam
masz może jeszcze ten akordeon ? wiem że ogłoszenie dośc stare , ale może mam farta ?