Autor Wątek: morbid231 (Marek)  (Przeczytany 634 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline morbid231

• **
morbid231 (Marek)
« dnia: 10 Marzec 2015, 09:55 »
Witajcie
Uwielbiam głos jaki wydaje akordeon,harmonia czy ,,harmoszki,, Osobiście nie umiem grać na tych instrumentach , ale ciekawi mnie ich budowa. Gdy tylko mam okazję rozebrać jakiś stary akordeonik (nowy tylko oglądam  :) ) to zaglądam do środka i patrzę ,,jak to działa,, czasami uda mi się coś naprawić i można na tym instrumencie coś zagrać  :P
Przy okazji wielki pokłon czynię dla grających na akordeonach, bo wiem ile trzeba się namęczyć by dojść do sprawnego wykonania jakiegoś utworu

Offline Jurek_klodzko1

• VIP
Odp: morbid231 (Marek)
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Marzec 2015, 13:24 »
Witaj Morbid231. Pozdrawiam.

Offline Marcel

• Administrator
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Marzec 2015, 13:32 »
Osobiście nie umiem grać na tych instrumentach , ale ciekawi mnie ich budowa. Gdy tylko mam okazję rozebrać jakiś stary akordeonik (nowy tylko oglądam  :) ) to zaglądam do środka i patrzę ,,jak to działa,, czasami uda mi się coś naprawić i można na tym instrumencie coś zagrać  :P

morbid231, witaj na forum :)

Mamy spory dział o naprawie akordeonów oraz paru speców w tej dziedzinie.
Jeżeli czegoś tam nie znajdziesz to śmiało zakładaj nowy temat ze swoim pytaniem :)
Odpowiedź na pewno się znajdzie.

Offline krel

• Specjalista od elektroniki
    • Mój kanał YouTube
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Marzec 2015, 19:05 »
Witaj morbid231!

Osobiście nie umiem grać na tych instrumentach
...
Przy okazji wielki pokłon czynię dla grających na akordeonach, bo wiem ile trzeba się namęczyć by dojść do sprawnego wykonania jakiegoś utworu

No to może jednak pora samemu spróbować? Tu jest dużo ludzi o różnym stopniu zaawansowania - i początkujący i profesjonaliści. Na pewno zawsze znajdzie się ktoś kto podpowie jeśli pojawią się pytania.  :)

Pozdrawiam!

Offline maz63

« Odpowiedź #4 dnia: 10 Marzec 2015, 19:35 »
Witajcie
Uwielbiam głos jaki wydaje akordeon,harmonia czy ,,harmoszki,, Osobiście nie umiem grać na tych instrumentach , ale ciekawi mnie ich budowa. Gdy tylko mam okazję rozebrać jakiś stary akordeonik (nowy tylko oglądam  :) ) to zaglądam do środka i patrzę ,,jak to działa,, czasami uda mi się coś naprawić i można na tym instrumencie coś zagrać  :P

Witamy przyjazną ;) dusze