Autor Wątek: Pedros  (Przeczytany 55402 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline elmaz

Odp: Pedros
« Odpowiedź #225, 30 cze 2020, 01:13 »
 [brawo] [brawo] [brawo] [brawo] [toast] [toast] [toast]

Offline SamMuz

« Odpowiedź #226, 30 cze 2020, 12:41 »
Moje gratulacje. [brawo] [akordeon]

Offline Pedros

• VIP
    • Mój kanał na YT
« Odpowiedź #227, 30 cze 2020, 21:47 »
Panowie, bardzo dziękuję.
Nie ukrywam, że to dość ciężka i trudna praca, aby grać, rozwijać umiejętności, poszukiwać i zdobywać nowe utwory - zresztą sami o tym doskonale wiecie.
Cieszę się, że moja amatorska praca, a w rzeczywistości prawdziwa pasja może inspirować innych. Grajmy dalej, cieszmy się nawet z tych małych kroków. To nasze osiągnięcia, chwile przyjemności, a także chwila refleksji, wspomnień, relaksu dla innych...

Offline kasparov

« Odpowiedź #228, 30 cze 2020, 22:20 »
Czy udostępniasz płytę? :)

Offline Pedros

• VIP
    • Mój kanał na YT
« Odpowiedź #229, 01 lip 2020, 07:12 »
Wszystkie nagrania na płycie są dostępne na moim kanale YT.
W sprawie płyty proszę o kontakt na PRIV.

Offline Marcel

• Administrator
« Odpowiedź #230, 01 lip 2020, 07:18 »
Wszystkie nagrania na płycie są dostępne na moim kanale YT.

Myślę, że warto zrobić na kanale playlistę z tymi nagraniami :) (tym sposobem całą płytę będzie można posłuchać na YouTube)

Offline Pedros

• VIP
    • Mój kanał na YT
« Odpowiedź #231, 01 lip 2020, 19:42 »
Wrzucam link do playlisty. Marcel, dzięki za podpowiedź  :)

https://www.youtube.com/playlist?list=PLXxmw2bceuHRVwNNv-_DEr1Bp-ioBooIs

Offline kasparov

« Odpowiedź #232, 01 lip 2020, 20:48 »
Teraz można przystąpić do nagrywania płyty - jeżeli nie masz @Pedros nic przeciwko  :)

Offline Pedros

• VIP
    • Mój kanał na YT
« Odpowiedź #233, 02 lip 2020, 10:45 »
YT jest publicznym portalem, na którym udostępniłem swoje nagrania, więc dlaczego miałbym mieć coś przeciwko?
 ;)

Offline brebir

• VIP
« Odpowiedź #234, 03 lip 2020, 12:25 »
Wszystkie nagrania na płycie są dostępne na moim kanale YT

Na płycie ta muzyka brzmi o niebo lepiej, słucham jej właśnie od ok. godziny, i jestem zachwycony, jeżeli tak wygląda gra amatora, to daj nam Boże takich jak najwięcej. Relaks na całego, można słuchać godzinami. Mnie ta muzyka będzie dłuuugo towarzyszyć. Pedros, jeszcze raz dziękuję jak nie wiem co, no i czekam na ciąg dalszy z niecierpliwością. 
                                                                   [piwo]  [brawo]  [akordeon]

Offline SamMuz

« Odpowiedź #235, 04 lip 2020, 23:31 »
Też słuchałem tej płyty. Muzyka w Twoim Pedros wykonaniu jest zawsze perfekcyjna i nie ma  co gadać o sprawach akordeonowych. Nagrania wykonane dobrze, grafika i tekst na okładce dobre - całość profesjonalna. Ale dorzucę trochę dziegciu. Płyta utrzymana jest w nastroju nostalgicznym, minorowym i brakuje mi utworów bardziej energetycznych. To jest oczywiście kwestia  repertuaru i wyborów  autora. Świetnie się jej słucha w zaciszu wieczorno-nocnym. Drgnąłem przy  "La Routte", który jest moim faworytem, a także Twoje opracowanie "Nie płacz, kiedy odjadę" i duet z Yanco "Sous le ciel de Paris".  Wydaje mi się, że lepiej brzmią utwory grane elektronikiem. Chyba dlatego, że więcej barw mogłeś dodać (gitary, kontrabas i inne) co dla płyty jest na plus. Całość w swoim klimacie bardzo mi się podoba i gratuluję udanego debiutu jako producent.  Brawo.
 [brawo] [akordeon] [akordeon] [akordeon]

Offline Marcel

• Administrator
« Odpowiedź #236, 07 lip 2020, 11:14 »
Dziękuję za miłą niespodziankę w postaci płyty :)

Wszyscy, którzy śledzą kanał YouTube Piotra (Pedrosa) wiedzą, jak świetnie gra i tego chyba nie trzeba komentować :) Dźwięk na płycie jest lepszej jakości, niż na YouTube, który kompresuje wszystkie nagrania. Zaskoczyła mnie bardzo profesjonalna oprawa graficzna płyty. Naprawdę świetnie to wygląda :)

Offline kasparov

« Odpowiedź #237, 07 lip 2020, 15:36 »
Też mam płytę, też jej słucham i też się bardzo cieszę :)  [brawo]

Offline Pedros

• VIP
    • Mój kanał na YT
« Odpowiedź #238, 07 lip 2020, 19:24 »
Dziękuję bardzo za tak pozytywne opinie :)
Projekt graficzny wykonał nasz kolega forumowy YANCO, dzięki temu płyta i okładka wyglądają zawodowo. Z jego strony dostałem też duże wsparcie w przygotowaniu foto do albumu. Cenne wskazówki pozwoliły wykonać zdjęcia w domowym zaciszu. Fotografem była moja córcia - lat 13  :)
Yanco dziękuję jeszcze raz za pomoc.
Wracając do zawartości muzycznej. To prawda - utwory raczej spokojne. To wynika głównie z repertuaru, który gram. Wcale nie ukrywam, że utwory szybkie nie należą do moich ulubionych z racji braku biegłości w palcach. Pracuję też nad tym aspektem, więc kto wie... może w przyszłości powstanie kolejna płyta, która będzie nieco bardziej energetyczna.
 [akordeon]

Offline yanco

« Odpowiedź #239, 08 lip 2020, 11:17 »
:)tak miało być, lubię współpracować, dołożyć skromną cegiełkę do dobrego, zwłaszcza gdy utożsamiam się z ideą:) dzięki Pedros za zaufanie i zaproszenie do współpracy, za jakiś czas replay  [akordeon]