Autor Wątek: deker  (Przeczytany 496 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline deker

• *
deker
« dnia: 16 Marzec 2019, 08:12 »
Witam wszystkich serdecznie! :)

Sam nie gram na akordeonie a jedynie na gitarze (choć niczego w przyszłości nie wykluczam).
Moja rejestracja na forum związana jest głównie z tym, że chciałbym pomóc koledze sprzedać jego akordeon. Podjąłem się tego zadania na jego prośbę. W związku z tym, chciałbym uzyskać kilka informacji na temat instrumentu kolegi. Dlatego zakładam wątek w dziale "Identyfikacja i wycena". Będę wdzięczny za wszelką pomoc.

Pobieżnie przejrzałem forum. Przyznam, że wrażenie na mnie zrobiło, jak jest bogate i żywe. Cieszy mnie to  [brawo], bo z pewnością skorzystam ze znalezionych tu informacji i dowiem się czegoś o tych niezwykłych instrumentach.

Mam wielki szacunek dla wszystkich, którzy grają na akordeonie. Ten instrument jawił mi się zawsze jako niezwykle trudny. Choć wielu z Was pewnie powie, że wszystko jest trudne, dopóki się tego tak na prawdę nie spróbuje.

Offline maz63

Odp: deker
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Marzec 2019, 08:32 »
Cześć deker  [toast]
Jak się oswoisz z forum to dostaniesz natchnienia do nauki na [akordeon] i kupisz od kolegi?
A co to za akordeon, o którym piszesz?

Offline deker

• *
Odp: deker
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Marzec 2019, 08:54 »
:) całkiem możliwe. Moja teściowa ma też instrument od dawna schowany w szafie. Może go niebawem tu przedstawię, bo też jestem ciekawy co to za egzemplarz. Prędzej jego chciałem spróbować.

Tu przedstawiam instrument kolegi:
http://forum.akordeonowe.pl/identyfikacja-i-wycena/baile-prosze-o-informacje/