Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Sztyc

Strony: [1] 2 3 ... 128
1
Sprawy techniczne / Odp: Aktualizacja Forum
« dnia: 16 mar 2018, 12:56 »
Jako założyciel  tematu  Zagadki z szufladki  zwany sympatycznie przez „Zagadkowiczów” kierownikiem

Proszę wszystkich czytających teraz i tych co tylko raz na tydzień i tych którzy kiedykolwiek trafią na ten post  żeby w żaden sposób nie dopatrywali się jakiegokolwiek związku z zaistniałą w ostatnim czasie sytuacją szeroko dyskutowaną od kilku dni w tym temacie z   „ Zagadkami”

fragment listu który przytacza post wyżej Marcel wysłaliśmy razem powtarzam razem z Janucikem i jest świadectwem  naszej głębokiej  troski i odpowiedzialności  o bezpieczeństwo Forum oraz świadomości i zrozumienia sprawy.
„Zagadki „ nigdy nie były przyczynkiem do jakichkolwiek nieporozumień zostały zamknięte i koniec taka była wola Administratora i nasze przeświadczenie o słuszności tej decyzji.
Faktem jest iż w porozumieniu z Marcelem i jego aprobatą uzgodniliśmy że spróbujemy dociągnąć temat  do 1 miliona wyświetleń czemu wyraz dawaliśmy parę razy w „Zagadkach” i dodam nieskromnie  że  mieliśmy z tego satysfakcję.
Nastąpiło to wcześniej i nie doszukuję się tu żadnego zbiegu okoliczności.
Myślę że całkowicie zakończy to wszelkie spekulacje na ten temat.

2
Sprawy techniczne / Odp: Aktualizacja Forum
« dnia: 14 mar 2018, 14:21 »
No cóż nie pozostaje mi nic jak podziękować Ci  za uchronienie innych forumowiczów przed  czytaniem jak to napisałeś  " bredni" a forumowiczów przeprosić że tak długo na to pozwalałeś.
Naprawdę uwierz nie chciałem pisać już nic w tym temacie.

3
Sprawy techniczne / Odp: Aktualizacja Forum
« dnia: 14 mar 2018, 13:53 »
Niestety na ten moment nie widzę na Forum miejsca dla Lajkonixa, Janucika i Sztyca przy ich obecnym podejściu do Forum i rodzaju ich aktywności. Nie zamierzam zamykać Forum przez 3 osoby.

Moje obecne podejście do forum po aktualizacji  jest dość widoczne  nie odbiegające  od podejścia innych użytkowników. Nie pisał bym tego postu gdyby nie wywołany z imienia do tablicy.

Do  elmaz  nie bardzo rozumiem w którym miejscu miałbym  "wyluzować  " albo inaczej w którym miejscu przekraczałem jakieś bariery. Ty jako jeden z tych częściej  odwiedzających/ czytających  forum pewnie jesteś w stanie wskazać takie miejsca.
Zdecydowanie wolałbym osąd szerokiego grona forumowiczów niż wyrok wydany przez Marcela.

4
Sprawy techniczne / Odp: Aktualizacja Forum
« dnia: 13 mar 2018, 12:02 »
Można by powiedzieć  nie szata graficzna tworzy forum lecz  ludzie biorący udział w dyskusjach, rozmowach wymianie poglądów. Nawet najbardziej przyjazne graficznie forum opierające się tylko  na suchych pojedynczych wpisach traci sens i mija się z celem  jakim  przypisywany jest internetowemu  forum dyskusyjnemu.
Życzę wszystkim na nowej drodze żeby na  całym forum dyskusja rozkwitała przynajmniej tak pięknie jak w tym wątku.

5
Off-topic / Odp: Pozdrowienia z ...
« dnia: 07 mar 2018, 09:15 »
Przyjacielu bierz tego w drewnianej okleinie  ;)  [brawo] [brawo] i miech wiesz jaki ma mieć  ;D

6
Powitania / Odp: Krystyna
« dnia: 07 mar 2018, 09:09 »
Sztycu, a nie spotkałeś nikogo, co tak po łebkach wszystkiego po troszeczku?

Spotkałem  :) jak bym siebie w lustrze oglądał i coraz bardziej jestem z tego zadowolony z politowaniem patrzę na tych co całe życie chcą osiągnąć perfekcję i umyka im przez to wiele ciekawych rzeczy.
Jest tylko Jeden Alfa i Omega ale do niego nie ma co się równać a cała reszta to po łebkach.


7
Ja też się cieszę że chłopakom się chce i  tak sobie myślę jako ten potencjalny amator forumowicz dla którego to przybliżany jest ten idący na skróty  :o materiał  żeby to pojąć musiałbym wrócić mimo wszystko do nauki  podstaw muzyki żeby płynnie łapać  terminy używane w tekście i rozumieć co z czym się je. Być może moje amatorstwo jest najniższe z najniższych na forum bo na razie nikt nie zabiera w tej sprawie głosu co można odebrać iż wszyscy rozumieją o czym się tu pisze.  Przeglądając powitania forumowiczów to 95 % amatorzy lub samouki jak o sobie piszą i tylko ja taki nie kumaty. Nie jestem zadowolony z tego że sobie to uświadomiłem
Gdyby ktoś jeszcze z forumowiczów był tak dobry i wypowiedział się na ile skorzystał z przytaczanych materiałów byłbym wdzięczny. Myślę że nie będzie to zakwalifikowane jako offtop w rozprawie trzech forumowiczów tylko głos w temacie.

Ps. w zasadzie treść tego wpisu powinna się znaleźć w temacie " harmonizacja/recharmonizacja".... tam są ciekawsze rzeczy dla amatorów.8
Powitania / Odp: Krystyna
« dnia: 06 mar 2018, 21:53 »
I konkluzja taka...i co z tego, jak w niczym nie jestem dobra  ???

Trudno mi w to uwierzyć  ;D

9
a cha...... bo myślałem że są polskie podręczniki które już dawno zostały przetłumaczone z których mogą korzystać i uczniowie AM i amatorzy i nic nie trzeba przepisywać na polski język.

10
Wybaczcie moją ciekawość ale tak obserwuję te dyskusje w tym i drugim pokrewnym temacie harmonizacji jak walczycie z tłumaczeniami z angielskiego na polski i zastanawiam się czy nie ma podręczników w j. polskim czy studenci instytutu jazzu AM bez znajomości j. angielskiego nie mają skąd czerpać wiedzy ?


11
Lajkonix  [brawo] [brawo] za nieustające propagowanie polskich piosenek  ;)
Ja pokuszę się nagrać ale .....jako trzeci na daremnie nie będę  klawiszy zużywał  ;)
w trzechdecymach i nomach  postaram się zharoinijkować jak dokończycie nauczanie w innym wątku bo na razie jestem dopiero w połowie drogi edukacyjnej. ;D i nie chciałbym coś niezgodnie z nauką zrobić.  ;)

12
Ogłoszenia / Odp: Sprzedam "nowy" Weltmeister 80 Cordal
« dnia: 06 mar 2018, 08:40 »
Niesamowite taki fajny instrument za psie pieniądze i nikt go nie chce, czego ci ludzie oczekują że sprzedaż nowy akordeon za sto złotych. Nie opuszczaj ceny.

13
Coraz większe przerażenie mnie ogarnia  :(

14
Powitania / Odp: Pedros
« dnia: 04 mar 2018, 08:36 »
Nawet nie zakładam nowego wątku, bo zapewne i tak nic nikt nie napisze jak to bywało ostatnio.

Wyczuwam dużo  goryczy w tym zdaniu ale nie sądzę abyś nie wiedział gdzie leży przyczyna. ???
a nawet parę.

Ja się cieszę że Twoja "kariera" postępowała w expresowym tempie co z reszta dawno temu wróżyłem życzył bym sobie podobnej ścieżki  :)
Powodzenia wpadnij czasem.  :)


15
Nagrania i filmiki akordeonowe / Odp: Carissima -Stary walc
« dnia: 04 mar 2018, 08:24 »
Dziękuję drodzy forumowicze   :-* :-* myślę  że ze stopniem trudności spokojnie  na wyzwanie by się nadawał.

Strony: [1] 2 3 ... 128