Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - krizov

Strony: [1]
1
Dziękuje chłopaki :) Na pewno wezmę sobie wszystkie rady do serca i wykonam. Co do nauczyciela to jest to wicedyrektor szkoły muzycznej i gościu niesamowicie gra, natomiast co do jego sposobu nauczania nic nie mogę powiedzieć jakiś tam plan nauczania pewnie ma. Pamiętam że cos podobnego miałem w szkole na matmie gdy podchodziłem do tablicy myślenie się wyłączało i dupa. Wiecie co jest najlepsze w tym wszystkim, że jestem dj i uwielbiam chodzić po parkiecie i gadać przez mikrofon i tutaj stresu nie ma tylko pierwsze 2 min hehe :)

2
Nie wiem czy to odpowiedni dział więc proszę o pouczenie gdyby było inaczej. Proszę o ewentualne porady chyba że sprawa jest na tyle poważna że będzie potrzebne coś innego. Od września 2014 chodzę na prywatne lekcje wcześniej próbował samemu (więcej info w przywitalni). Problem polega w tym że grając lepiej mam problem przedstawić to mojemu nauczycielowi, stres ogromny. W domu gram jak trzeba przychodzą lekcje i juz tak pięknie nie jest. Czy poradzicie coś koledzy aby znaleźne wyjście z tej sytuacji, bo jestem w kropce, bardzo mi zależy aby grać, ale nauczyciel rozkłada ręce patrząc na moje nerwy. Polecił mi nawet psychologa. Pozdrawiam

3
Powitania / Odp: krizov (Krzysiek)
« dnia: 05 Maj 2015, 09:09 »
Dziękuje za tak miłe powitanie :) co do nagrań to nie będzie to takie łatwe ale może w nie długim czasie problem się rozwiąże :)

4
Powitania / krizov (Krzysiek)
« dnia: 04 Maj 2015, 10:45 »
Witam wszystkich na imię mam Krzysztof i jestem z okolic Ostrowa Wlkp mam 28 lat. Teraz kilka słów o tym jak to się stało że na pokładzie stacjonuje Hohner Concerto II. Od dziecka miałem zamiłowania do muzyki i ciekawiły mnie instrumenty klawiszowe ale rodzice mieli budowę domu na głowie i inne trudy codziennego życia dla tego nigdy nie było mowy żeby mnie wysłać do szkoły muzycznej. Życie potoczyło sie tak że zostałem DJ ale ciągle chciałem być muzykiem. Zakupiłem akordeon gdy miałem 23 lata z kolegą który był absolwentem SZM. I to właśnie on pokazał mi początki, jednakże brakowało mi samo dyscypliny i zapisałem się na prywatne lekcje. Mam nadzieje że nie zanudziłem, pozdrawiam i z wielkim szacunkiem dla wszystkich akordeonistów będę się wam przyglądał na forum.

Strony: [1]