Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Redans

Strony: [1]
1
"Mam chusteczkę haftowaną", "Zagraj mi piękny cyganie", "Szła dzieweczka do laseczka","Sto lat".Pierwszy i jak na razie mój jedyny repertuar na dwie ręce.

2
Akordeon "Baltyk" powiększa to grono. Dodam, że wewnątrz znajdują się głosy Dixa.

3
Gram w domu kiedy chcę, nawet w nocy jak mi ochota najdzie. Domownikom to nie przeszkadza.  Sąsiadów mamy dopiero na horyzoncie. W dzień baba robi obiad, ja gram w kuchni, a dzieci wirują. Te nauszniki dla kobity to dobry pomysł na wyciszenie ;D.

4
Powitania / Odp: Redans
« dnia: 13 Luty 2018, 15:45 »
Dzięki wam za ciepłe przywitanie . lamonalila, wiem wiem... Jak na razie to syn starszy gra "Chusteczkę haftowaną"jedną ręką. A młodszy (3lata) ciąga miech i wydaje z niego dźwięki-tak bez zobowiązań i parcia. W sumie zdaję sobie sprawę, że wirtuoz w tym wieku ze mnie nie będzie, ale chodzi mi bardziej o przykład.
Z akordeonem miałem trochę roboty, bo gdy go dostałem latały wewnątrz dwa głosy, po przyklejeniu ich, akordeon pracuje, pozostało zrobić jeszcze zaworki. Paski sam zrobiłem. Zobaczcie sobie nasz sprzęt w dziale "identyfikacja i wycena" http://forum.akordeonowe.pl/identyfikacja-i-wycena/akordeon-baltyk-czy-jest-to-kopia-royal-standard/

5
Właśnie takim akordeonem uczymy się grać. Poproszę szanownych forumowiczów o informację jakie to mogą być lata i gdzie mógł być wyprodukowany ten akordeon. Czy to jest jakaś kopia-licencja Royal Standard? W sieci nic nie znalazłem prócz bliźniaczych modeli RS.

6
Powitania / Redans
« dnia: 13 Luty 2018, 12:26 »
Witam ma na imię Radek, gram na akordeonie od kilku dni.Mam ponad 40 lat. Posiadam mały akordeonik i chcę się nauczyć na tym grać, aby zarazić własne dzieci. Właściwie uczę się razem z synem.

Strony: [1]