Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - splawik

Strony: [1]
1
Cenię taką spostrzegawczość i popieram Jurka uważam że jest to kradzież i powinno być napiętnowane a zwłaszcza we własnym gronie.

2
Pozostałe / Akordeon cyfrowy Roland FR-3S
« dnia: 09 maj 2018, 10:54 »
Witam. Czy posiada ktoś instrukcje obsługi w języku polskim, akordeonu Roland FR-3S bo mam problem z uruchomieniem niektórych jego funkcji i nie wiem czy wszystko jest sprawne a instrukcja jest po angielsku bo akordeon przyjechał z Anglii.Jeśli może ktoś udostępnić lub dać namiary to będę wdzięczny.

3
Powitania / Odp: splawik
« dnia: 01 mar 2018, 08:21 »
Wędkuję w swoich okolicach mam blisko Odrę a i jeziorek też jest sporo,zależy w jakim okresie gdzie biorą,kiedyś nawet jeździłem  na zawody.

4
Powitania / Odp: splawik
« dnia: 01 mar 2018, 00:55 »
Jesienią trochę połowiłem ale myślę że na wiosnę też będą efekty. [brawo]

5
Włoskie / Accordiola piano de lux 120
« dnia: 28 lut 2018, 15:46 »
Witam, chciałbym waszej opinii na temat akordeonu Accordiola piano de lux 120, bo ładnie brzmi i ładnie wygląda, tylko jest trochę ciężka, a poza tym jakie ma mankamenty? Może ktoś zna ten model? Pozdrawiam!

6
Powitania / Odp: splawik
« dnia: 28 lut 2018, 09:57 »
To też pasja ale trochę musiała ustąpić czasu dla grania na akordeonie.

Lubię pomoczyć kija , zwłaszcza gdy aura sprzyja.

7
Powitania / splawik
« dnia: 28 lut 2018, 09:26 »
Witam wszystkich na forum przed chwilą zarejestrowałem się do waszego grona i nie ukrywam że chcę skorzystać z waszej wiedzy a jeśli ja będę mógł coś doradzić to chętnie się podzielę.Od niedawna powróciłem do niegdyś wymuszanej pasji ale dziś stwierdzam że nie był to stracony czas.Nie jest łatwo ale jakoś pomału daję radę i najważniejsze że to cieszy.Dziś żałuję że nie pociągnąłem bakcyla w młodości.Pozdrawiam wszystkich na forum.

Strony: [1]