Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Herki1996r

Strony: [1]
1
Basy Akordeonu / Odp: Basowanie w metrum 2/4
« dnia: 16 lis 2021, 22:57 »
Dobra już poczytałem co nieco o czy w Ropczycach ma wyglądać tak: lewa ręka bas C prawa ręka c2 i g lewa ręka akord c prawa ręka C2?

2
Basy Akordeonu / Basowanie w metrum 2/4
« dnia: 16 lis 2021, 20:11 »
Witajcie. Jakiś czas temu zacząłem grać na akordeonie. Na początku samą prawą ręką. Potem znalazłem prosty utwór wlazl kotek na płotek i udało mi się grać i na lewej i prawej ręce. Później doszło zagraj mi czarny cyganie bo też prosty utwór. Ale tu się zaczynają schody. Utwory 3/4 jako tako mi wychodzą, ale nie potrafię sobie poradzić z basami np 2/4. Wiem, że głupie pytania ale dla porównania mam tutaj opisane jakie basy i wiem jak grać 

https://i.imgur.com/TLLO534.pngNatomiast tutaj nie mam pojęcia. Byłby ktoś w stanie opisać na jakich klawiszach lewą ręką mam grać? Np polo się Ropczyce?

https://i.imgur.com/mJvzKBP.jpgMyślę, że bardzo dużo bym zrozumiał. Wykupiłem jeden kurs i głównie chciałem zgłębić basy lecz jak na złość nie dowiedziałem się takich właśnie podstaw. Zrozumiem, że każdy napisze żeby iść na lekcje z tym że jest taki problem ze w promieniu 30km nie ma żadnych lekcji prywatnych. Swego czasu jak nie miałem akordeonu było jedno ogłoszenie lecz zostało usunięte a ja nie mam kontaktu. Z wielką chęcią bym poszedł na takie lekcje bo wiem że samemu można złych nawyków nabrać.

Strony: [1]