Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - lojciecdyrektor

Strony: [1]
1
Czy możecie polecić ćwiczenia, które pomogą zapanować nad koordynacją lewej i prawej ręki? Byłem przekonany, że po przejściu z gitary na akordeon to nie będzie problemem, ale muszę przyznać, że się myliłem :) Gubi mnie jednoczesna gra umpa umpa na basowych i linia melodyczna na klawiaturze :-\

2
Basy Akordeonu / Akordeon 24 basowy - rozkład basów
« dnia: 06 Luty 2015, 13:59 »
Witam,
jestem początkującym użytkownikiem akordeonu i mam problem z odnalezieniem się w rozmieszczeniu basów na zakupionym przeze mnie akordeonie Hohner Student III - 24 basowy.
W załączniku umieściłem rozmieszczenie, które udało mi się wydedukować ze znalezionych rozkładów większych akordeonów. Niestety nie wiem, czy jest prawidłowe :-) Jeśli tak to w takim razie chciałbym zapytać, czy jest możliwość zagrania takich dźwięków jak Fb, Cb itp. Do tej pory grałem amatorsko na gitarze, więc przez pryzmat tego instrumentu próbuję postrzegać akordeon :-)
Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam!


Strony: [1]