Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - jey

Strony: [1]
1
Identyfikacja i wycena / Muza 80 - inwestować w naprawę?
« dnia: 08 wrz 2019, 09:49 »
Pomóżcie.  Jestem na początku nauki, noszę się  z zamiarem zakupu akordeonu, chciałem kupić coś do 1000 zł. Okazało się że jest w rodzinie akordeon po dziadku Muza 80tka. Otworzyłem to i widać że w środku poodklejane są głosy? Pytanie czy warto go zreanimować,na pewno nowe pasy trzeba. Akordeon nie będzie na odsprzedaz nigdy szedł, grał na weselu mamy 40 lat temu.  to może lepiej tego podszykowac, zobaczyć czy spodoba mi się granie i dopiero zakupić coś lepszego..... Co sądzicie? Będę wdzięczny za szczere odpowiedzi

2
Identyfikacja i wycena / Corelli Artist, 80 basów, 3 chóry
« dnia: 31 sie 2019, 15:00 »
Witam prośba o przerzucenie do odpowiedniego działu,  prośba o ocenę akordeonu:

https://m.olx.pl/oferta/akordeon-corelli-arist-80-bas-3-chorowy-CID751-IDssbpn.html#position=3&page=undefined

https://i.imgur.com/POYf2fe.jpg


https://i.imgur.com/wDiWhPc.jpg


To jest włoski czy chinol?

3
Cześć, szukam akordeonu, najlepiej 96 bas lub 80 tak w ostateczności, w dobrym stanie, do kwoty MAX 1000 zł, ciut powyżej do przemyślenia... info na priv. Dzięki.

5
Witam, nie znalazłem wątku więc piszę nowy. Mianowicie , strona basowa akordeonu się "zawiesiła" i gra sama przy rozciąganiu/ściąganiu, żaden guzik nie jest wciśnięty. Rozebrałem środek i nic nie jest zagięte rozgięte itd... Co mogło się stać?

6
Identyfikacja i wycena / Co to za akordeon? (Odp.: Zaria 2)
« dnia: 28 wrz 2016, 09:21 »
witam, przywitałem się już w odpowiednim dziale teraz proszę o pomoc. Nie chodzi o wycenę tylko o to, co to za sprzęt.

7
Powitania / jey
« dnia: 27 wrz 2016, 14:07 »
Witam drogich forumowiczów. ;D Jestem po pierwszej lekcji gry ! Za tydzień następna i już nie mogę się doczekać! na pewno będę zaglądał i pytał o co się da także liczę na pomoc! Pozdrawiam [piwo]

Strony: [1]