Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - SamMuz

Strony: [1]
1
https://www.youtube.com/watch?v=M6d_zlZJcmk

[...] nagranie popełnione kamerą do selfie w telefonie, dlatego to tak wygląda.

Artur, ja też nagrywam telefonem, ale u mnie jest normalnie. O co chodzi? Wie ktoś?

Dziękuję Marcel

2
Off-topic / Czy najbliżsi akceptują Twoją muzyczną pasję?
« dnia: 07 Styczeń 2018, 22:29 »
"....lepiej to schowaj, bo jak babka usłyszy to będzie dym" - to jest cytat z postu picolo69, który dopełnił moje przeświadczenie, że dobrze byłoby pogadać na temat akceptacji naszego zaangażowania w muzykę akordeonową (i nie tylko) przez naszych najbliższych. Zauważyłem, że przewijają się w niektórych wypowiedziach Forumowiczów sugestie o niezbyt przychylnym podejściu rodziny do naszych ćwiczeń.
Napiszcie, jak to wygląda u Was. Jak żona, mąż, partner lub ktokolwiek inny z bliskich komentuje  - negatywnie/pozytywnie - Nasze muzykowanie? Jak myślicie dlaczego tak jest? Czy da się to rozwiązać, coś naprawić/zmienić  w stosunkach rodzinnych?
Napiszę  później, jak to jest u mnie. Teraz nie  chciałbym zabierać zbyt dużo Waszego czasu tym wstępnym wywołaniem tematu.

3
Powitania / SamMuz
« dnia: 30 Październik 2017, 23:49 »
Witam wszystkich,
Właśnie dołączyłem do Was i liczę, że mnie zaakceptujecie. Mam na imię Wiktor, mam 63 lata, mam wnuki. Kilka lat temu wróciłem do amatorskiego muzykowania wyciągając z szafy zakurzony akordeon Weltmeister Stella 120 basów. Czerwony - jak ten z logo naszego forum. Zacząłem na nim grać mając 12 lat po 5 latach nauki i prób na mniejszych instrumentach ( 12 basów, potem 48) Grałem na nim dość intensywnie, ale przyszło zainteresowanie gitarą i .....  Potem studia, małżeństwo, praca, dzieci ....... gitarę sprzedałem, akordeon zamknąłem w szafie. Jestem w wieku kiedy koło zaczyna się zamykać i wracają wspomnienia z tamtych lat. Teraz trochę muzykuję. Gram na akordeonie, keyboardzie i od czasu do czasu pożyczam od wnuczki gitarę dla przypomnienia sobie paru chwytów. A cha! Dmucham też w harmonijkę ustną ... takie tam proste melodyjki.
Pozdrawiam wszystkich, Wiktor.

Strony: [1]