Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - PawełPiotrJurczyk

Strony: [1]
1
Naprawa akordeonów / "Wciskanie" się basów
« dnia: 12 Lipiec 2018, 09:12 »
Od niedawna mam problem z wciskającymi się basami "dużymi". Zaczęło się od G, a teraz doszło H. Dziwna sytuacja, bo raz nic się nie dzieje, można grac kilka godzin, a na drugi dzień sporadycznie pojawia się ten problem. Nie muszę tłumaczyć Akordeonistom, jak bardzo jest to irytujące. ;)

Czy ktoś był by wstanie wytłumaczyć, skąd ten problem?

Akordeon, którego dotyczy ten problem to Weltmeister Supita B, 120 basów. :)

W wyszukiwarce próbowałem odnaleźć ten temat, ale nie udało mi się - jeśli było już to kiedyś omawiane - proszę o nakierowanie na wątek.

2
Powitania / PawelPiotrJurczyk - witam wszystkich Forumowiczów
« dnia: 17 Grudzień 2017, 20:19 »
Witam wszystkich Akordeonistów!

Spodobała mi się idea i pomysł Forum Akordeonowego, więc postanowiłem dołączyć.

Akordeonem zaraził mnie mój Tato, którego zawsze jako mały chłopiec pytałem, czym są te czarne guziczki. Kolejne tajniki tego instrumentu poznawałem w Państwowej Szkole Muzycznej w Zabrzu. Po jej ukończeniu już wiem na pewno, że to basy, a to drugie - to klawiatura. Wiem też, że uwielbiam ten instrument i nadal go odkrywam.

"Utwór wyzwanie" - bardzo ciekawy projekt na forum - gratuluję wszystkim Wykonawcom - dlatego też w jego konwencji postanowiłem się przywitać  :)

http://forum.akordeonowe.pl/utwor-wyzwanie/ojciec-chrzestny-speak-softly-love-utwor-wyzwanie/msg77053/#msg77053

Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów!


Paweł z Gliwic

Strony: [1]