Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Panas1234

Strony: [1]
1
Identyfikacja i wycena / Accordiola Camerano Italy F.Fiocchi
« dnia: 18 Wrzesień 2018, 09:33 »
Witam wszystkich przepraszam za to pytanie ale musze wiedziec czy odpowiednio wycenilem ten akordeon czy moze grubo przesadzilem . Mam takie 2 jeden zalatwil mi brat drugi kupilem na allegro ale musialem  go dac do kolegi ojca do serwisu  . Postanowilem jeden sprzedac . Wiem wystawilem na olx a teraz robie z siebie moze ofiare ale z kasa przecholowalem. Interesuje mnie kazda opinia wystawilem go za 7 tys. Do neg. Jak narazie mnostwo propozycji zamiany na rozne takie tam . Zalaczam foty.

2
Witam wszystkich użytkowników serdecznie .
Mam okazję kupić ten akordeon lecz nie mam pojęcia jakie pieniądze zaproponować. Sprzedający ma go po ojcu i nie określił ceny gdyż się nie zna na Akordeonach. Ja się w tym miesiącu trochę splukalem  więc nie wiem czy kasy mi starczy ale może ktoś z forum będzie miał ochotę go zobaczyć lub kupić .

3
Witam, czy ktoś z was wie, jak zdemontować dekawki basów? Dekawki są przyklejone klejem, a cały mechanizm jest na nitach. Czy jeśli zdemontuję nity, mogę wstawić śruby? Niestety na żadnym z tematów nie widziałem podobnego pytania.

4
Identyfikacja i wycena / Czy to Weltmeister, czy coś innego?
« dnia: 14 Marzec 2018, 17:06 »
Witam jestem dopiero tu pierwszy raz chce się uczyć kupiłem coś takiego ale nie wiem czy to weltmeister czy coś innego bo niby ma znaczek weltmeister ale jaki to model narazie wiem tylko ze ma złotą galeryjka i jest 11 regestrow 4 chóry.  Czy jest ktoś w stanie określić co to za model chciałbym wiedzieć co kupiłem i na czym będę grał

Strony: [1]