Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - ElektroHarmonia

Strony: [1]
1
Witam mam do sprzedania harmonię klawiszową 3 rzędową 120 basów.
Harmonia posiada 3 chóry trzeci to oktawa dolna na registrze przesuwnym w basach 5 chórów (basy prawdopodobniej Hohnerowskie) Harmonia ma jeden mankament zacina się dźwięk A na środku ale tylko jak na dworze jest wilgotno w słoneczne dni nie ma z tym problemu.
Jak gra ?? Tak
https://youtu.be/JOSYamZYDPM
https://youtu.be/VXmGjVfqnLU
https://youtu.be/mrc7LAhQdKY
Instrument nie należy do mnie tylko do znajomego prosił bym go sprzedał ,kontakt i pytania na forum lub numer do mnie 502 832 213 proszę mi powiedzieć że dzwonicie z forum akordeonowe cena to 3000 zł.

2
Identyfikacja i wycena / Guzikówka Miranda
« dnia: 15 wrz 2020, 19:17 »
Witam proszę was forumowicze byście mi powiedzieli z którego roku może być ten sprzęt oraz jaka to produkcja.
Jest 100 basowa 2 chórowa  waży 7 kg kawałek litery m się urwał ale pisze tam Miranda
Bardzo dziękuje za wszystkie odpowiedzi [akordeon]

3
Hohner / Hohner Sirena VII
« dnia: 27 lip 2020, 21:53 »
Witam szukałem na ten temat informacji w internecie ale chyba nie umiem szukać porządnie, więc jak w temacie:
Ile lat ma Hohner Sirena VII?
Posiada 4 chóry z prawej strony 2 registry przesuwane z tyłu w basach też tylko 2 registry wszystko poskręcane jest na płaskie śruby.
Guziki są na płaskim a nie na stopniowym gryfie wykonane z jakiejś masy perłowej.
Niesamowicie interesuje mnie wiek tego instrumentu z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi

4
Powitania / ElektroHarmonia
« dnia: 16 lip 2020, 22:50 »
Witam wszystkich forumowiczów pomyślałem że trzeba się ładnie przywitać z okazji tego że do was dołączyłem.
Od 2017 zacząłem swoją przygodę z akordeonem a raczej z guzikówką teraz wraz z moim nauczycielem ratujemy stare kawałki walce, polki, oberki w przyszłości na pewno coś nagram ale teraz myślę że trzeba popracować nad interpretacją tych utworów by grać jak stare muzykanty.
Obecnie gram na 5 rzędówce Hohner Sirena VII ale też na keyboardzie i własnoręcznie zbudowanej harmonii elektronicznej a od jakiegoś czasu próbuje swoich sił na 24 basowej harmonii.
Do akordeonu przekonałem się za dzieciaka jak w parku taki jeden starszy pan grał wszystkie szlagiery ja bardzo go prosiłem by mnie nauczył tej sztuki ale dostawałem odpowiedź negatywną mimo to od niego miałem pierwszą guzikówkę jednak przez brak nauczyciela grałem tylko na nerwach mojej starszej siostry.
Ja wiedziałem że to forum istnieje ale do dołączenia popchną mnie komentarz z YouTube na początku nie miałem zamiaru do was dołączać ale administrator Marcel mnie przekonał co było dobrą decyzją dzięki!!
Jak wcześniej wspomniałem chciałem tylko wrzucić katiuszę tu ale cieszę się że mogę z wami dzielić się muzyką. [akordeon]

Strony: [1]