Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Arkadiusz15

Strony: [1]
1
Nagrania i filmiki akordeonowe / Ta Yelia Tou Cosmou
« dnia: 20 wrz 2021, 20:44 »
https://youtu.be/6sUpyzsdJmI
Tutaj wykonuje to Evanthia Reboutsika.
Magicznie smutne i piękne. Oczywiście o nutach można pomarzyć....

2
Poszukuję utworu (główny temat) z ww. musicalu Kurta Weilla/B.Brechta. To urzekający klimatem song, a nigdzie nie udało mi się go znaleźć - zatem bardzo proszę o pomoc  :)

3
Naprawa akordeonów / Skrzypienie pasów
« dnia: 22 sie 2021, 23:17 »
Macie jakiś sprawdzony sposób na skrzypienie pasów ocierających się o siebie? Moje, odchodzące na krzyż z zamocowań u góry ciut skrzypią ocierając się o siebie i jest to irytujące. Nie chcę eksperymentować, może ktoś ma dobrą radę i sprawdzony sposób, proszę...

4
Pozostałe / Akordeon Solton
« dnia: 19 sie 2021, 12:33 »
Czy ktoś może wie, jaka firma robiła akordeony pod marką/i dla włoskiej firmy - Solton? (obecnie Ketron)

5
Powitania / Arkadiusz15
« dnia: 14 lip 2021, 22:53 »
Witam wszystkich forumowiczów,
nazywam się Arkadiusz, jestem z Wrocławia i trafiłem tutaj z powodów oczywistych - pasji do muzyki i akordeonu w szczególności, które chciałbym dzielić z całą rodzina akordeonową :-)
Od zawsze grałem na akordeonie, co prawda w międzyczasie na keyboardach, ale wróciłem na "jedynie słuszną drogę". Jak tylko się rozegram, chciałbym jakoś zaistnieć na forum, mam nadzieję, że mogę liczyć na Waszą życzliwość, bo to ona zwróciła moją uwagę szczególnie, kiedy przeglądałem forum jeszcze jako gość.
Pozdrawiam uśmiechem szerokim, jak rozciągnięty miech 120-stki.

Strony: [1]