Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Metthers

Strony: [1]
1
Czy jeśli kupię akordeon cyfrowy ROLAND (3), to czy będę mógł grać na nim na konkursach, w szkole muzycznej II stopnia i na akademii muzycznej? Znalazłem regulamin jednego konkursu na internecie (tylko to mi się udało znaleść w internecie) dot. szkoły muzycznej I i II stopnia i pisało w nim, że dopuszczalne jest granie na akordeonie cyfrowym. WIe ktoś może, czy będę mógł na nim grać i się uczyć? Bardzo proszę o szybką odpowiedź! :)

2
Powitania / Metthers
« dnia: 04 sie 2014, 14:17 »
Witam, nazywam się Mateusz, mam 16 lat, gram na akordeonie od początku podstawówki, teraz idę do liceum. Skończyłem szkołę muzyczną I stopnia, po liceum wybieram się na II Stopień szkoły muzycznej a potem na Akademię Muzyczną. Gram na 3 instrumentach (akordeon, saksofon, harmonijka ustna) dobrze. Lubię szybkie, ordynarne, majestatyczne utwory, lubię polifonie, polskie tańce narodowe, patriotyczne, natomiast nie lubię utworów typu tango, biesiada, czardasze itd. Bardzo lubię muzykę rozrywkową w tym jazz.

Chciałbym tym krótkim tekstem przywitać się z tą społecznością akordeonową.
Pozdrawiam!

Strony: [1]