Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Krystian

Strony: [1] 2 3 ... 30
1
Propozycje nowych utworów / Odp: Polka "Gęś boso"
« dnia: 21 Styczeń 2019, 12:58 »
Cieszy mnie fakt,że się podoba ,ostatnimi czasy wróciłem do nauki nowych utworów i to jest jeden z nich.Staram się szkolić w graniu ze słuchu,niezmiernym pomocnikiem są słuchawki bezprzewodowe,ponieważ wcześniej zawsze kabel przeszkadzał,plątał się .Po prostu było niewygodnie,a tu można sobie zasiąść i w pół godziny 5 melodii opanować.(taka moja mała dygresja ;) )
Tak samo nagrywanie, kupiłem w miarę dobry telefon,przednia kamera nagrywa w FHD,więc mam podgląd na siebie,na cały kadr,a ze słuchawkami mogę w każdym momencie sprawdzić,czy wszystko dobrze nagrało,uważam ,ze mam za czuły mikrofon,bo słyszę nawet jak mi dekawki czasem klepią :P

2
Propozycje nowych utworów / Polka "Gęś boso"
« dnia: 20 Styczeń 2019, 17:45 »
Witam wszystkich, wiem, że melodia którą dziś nagrywam jest mało popularna, ale wydaje mi się, że dla ludzi lubiących folklor będzie odpowiednia, życzę miłego odbioru :)

https://www.youtube.com/watch?v=neB7tgCRlcA

Jeżeli będzie trzeba dodam też tutaj piosenkę graną "w oryginale" przez zespół :)

3
Musiałem zmienić swój głos w ankiecie :P Obecnie 6 :D
Weltmeister Stella 120
Mazur 120
Viktoria 2
Horch Exquisit
"Małysz"
oraz mały Rosyjski Guzikowy 
:)

4
Utwór wyzwanie / Odp: Kolędy i pastorałki - utwór wyzwanie
« dnia: 25 Grudzień 2018, 16:00 »
Cześć wam drodzy Forumowicze,po dłuższej przerwie nagrałem kolędę na jednym ze swoich nowych nabytków :D

Od siebie życzę wam wszystkiego co najlepsze,przede wszystkim zdrowia i sił do grania,żeby nigdy powietrza w miechu nie zabrakło :D

Bóg się rodzi
https://youtu.be/dr9XD5ysPgY

5
Witaj,wydaje mi się,ze najlepiej pasta polerska na filcu.

6
Mam ten problem,że wszystko siedzi sztywno,jak głupie,bo nigdy nie rozbierane i nie wiem jak regestry wyciągnąć.

7
Witam serdecznie, trochę odkopuję temat, ale trafił mi się w ręce egzemplarz, który jest w stanie "ideał" na głosach Dixa, jednak ząb czasu zrobił swoje i wosk poszedł w rozsypkę, więc będę musiał sobie poprawiać. Mam pytanie, jak się zdejmuje tą słynną galeryjkę, żeby móc się dostać do mechanizmu rejestrowego, oraz dekawek?


Uwaga od administratora: Post został przeniesiony do tego tematu, poświęconego zdejmowaniu galeryjki we wspomnianym modelu. Proszę o zapoznanie się ze wcześniejszymi postami i na przyszłość korzystanie z wyszukiwarki, aby nie tworzyć kolejnego wątku o tym samym, tylko ewentualnie uzupełniać wątek już istniejący.

8
Jakie są wymiary ramki miecha ?

9
Włoskie / Odp: Stradavox 1960 - zdjęcia
« dnia: 08 Lipiec 2018, 11:56 »
Piękny,a co to za melodia jest,jeżeli można by wiedziec ? :D  ;D :D

10
Akordeoniści, akordeonistki i zespoły / Odp: Megitza Trio
« dnia: 21 Czerwiec 2018, 19:49 »
Dowiedziałem się dziś w komentarzu pod jedną z najnowszych piosenek,że już nie usłyszymy tego akordeonu w piosenkach tegoż Trio  :( :'( :'( :'(
Cytując odpowiedź na zapytanie : "A tak btw. gdzie brodaty Rzadkosz i długowłosy gitarzysta?"
Nastąpiła odpowiedź:"Nie grają i nie będą już grali. "

Moim zdaniem szkoda,ponieważ całość prezentowała się wysmienicie ,a ten Akordeon ,..Brrrr :D :D

11
Technika 3D do małych trudno dostępnych elementów jest dobra,ale wraz ze wzrostem wielkosci przedmiotu trzeba się liczyć ze wzrostem kosztów i czasem faktycznie element taniej jednak kupic ;)

12
Mi w moim najnowszym nabytku,który dostałem do naprawienia było wypadnięte 17 głosów,chwilę zajęło mi dopasowanie tych,które miały być "wyżej"bądź "niżej(strój musette) do właściwych głośnic,ale tak w amatorskim podejściu wystarczył mi tuner gitarowy w aplikacji na telefon i już jakieś różnice pomógł wychwycić :)

13
Jakaś zamiana głośnic ?  :o ;D

14
To już zależy od ustawień wypełnienia i dokładności,ale 4 elementy na jednej "planszy" w jakości ,która jest już wystarczająca to około 15 minut pracy drukarki. ;) :)

15
Akordeon od A do Z / Odp: Pasek poprzeczny
« dnia: 27 Kwiecień 2018, 10:19 »
Witam,już od dłuższego czasu używałem tego paska,choć przez ostatni rok używałem w swojej stelli pasów "szerokich" przez co akordeon trzyma się dobrze,. Ale przejdę do sedna, używałem paska przez jakieś 8 miesięcy,najbardziej przydatny był podczas grania na stojąco,odciąża plecy,swój egzemplarz zakupiłem na pewnym serwisie aukcyjnym i jak za te około 30 zł,to był pomocny,choć przy zakładaniu i zdejmowaniu sprawiał czasem problemy.

Strony: [1] 2 3 ... 30