Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - jey

Strony: [1] 2 3
1
Powitania / Odp: jey
« dnia: 22 lis 2019, 12:41 »
tak zrobię na pewno, chcę coś załapać, zobaczyć jak mi pójdzie i dopiero będę zmieniał. Daje sobie rok ćwiczeń tj. minimum 1 lekcja w tygodniu 45 minut z nauczycielem, plus 15-20 minut dziennie, i spróbować pogodzić pracę, dzieci i żonę  ;D . Po roku zobaczymy ile i czego się nauczyłem. Generalnie słuch muzyczny podobno mam bardzo dobry wg. nauczyciela. Chociaż tyle.
PS. Nauczyciel wziął ostatnio Weltmeistra 120, i trochę na tym poćwiczyłem, różnica była MEGA

2
coś o wosku mówił, no ja się nie znam, żeby powiedział więcej lub ze się nie opłaca to bym w to nie wchodził ;/

3
Masz rację, musze podjechać jeszcze do znajomego który nie jeden już miał akordeon w ręku i zapytać niech on popatrzy co i jak, czy faktycznie to gra bardzo żle czy po prostu już więcej z tego Bydgoskiego sprzętu się nie da wyciągnąć.

4
Powitania / Odp: jey
« dnia: 18 lis 2019, 13:45 »
Jak dzisiaj wygląda Twój początek, bo pierwsze wpisy o rozpoczęciu nauki sięgają 2016 roku?

W 2016 podszedłem do nauki na rosyjskim sprzęcie wyciągniętym ze strychu, i tak po 3 mcach ćwiczeń sprzęt się rozleciał i nie było sensu naprawy. Krucho było wtedy z kasą więc wszystko umarło. W tym roku okazało się że jest w rodzinie akordeon po dziadku, podjechałem do gościa co naprawia  i zamiast mi odradzić naprawę to mi generalnie podszykował sprzęt a i tak gra słabo. W tym momencie od 2 miesięcy uczę się gry od 0. Raz w tyg nauczyciel + co dzień /co drugi/ po kilkanaście minut.

5
W odpowiedzi na prośbę Marcela....podsumowując.
sprzęt odebrałem, 400 zł zapłaciłem, zadowolony nie jestem, niby strojenie było robione obu stron, lecz sam wychwyciłem, nie znając się zbytnio, że nie gra to zbyt ładnie ;/ , to samo potwierdził nauczyciel..., Naprawiany miech, nowe paski, + strojenie. No cóż, do nauki jeszcze da radę, jak się poduczę i będą chęci do nauki, to i zmienię sprzęt na inny.

6
Witajcie ponownie :) wróciłem ;D
Odnośnie częstotliwości nauki-nauczyciel odwiedza mnie raz w tygodniu -lekcja 45 minut. Sam ćwiczę tzn. staram się ćwiczyć raz dziennie po15-20minut. Czy to za dużo czy to za mało? podpowiedzcie, nauka od zera, nauka nut itp.Informacja od administratora. Aby nie dublować wątków, post został doklejony do tego tematu. Proszę o uważne przeczytanie wcześniejszych postów i na przyszłość - o staranniejsze używanie wyszukiwarki.

7
To się okaże, za tydzień do odbioru, ja cudów nie potrzebuję na początek kariery  ;D

8
Sprawa się rypła, już w naprawie.  Akordeon zostanie w rodzinie na amen. A ja za max 500 zł będę miał akordeon na którym będę się uczył, w razie jak mi nie będzie szło, to wrzucę w kąt. A nie wydam 1000zl. 500 piechotą nie chodzi,Z resztą mam spółkowego sponsora. 😎

9
400 zł

10
No to myk, akordeon dziś oddany do naprawy. Do wymiany renowacji miech, bo w bardzo kiepskim stanie, wszystkie pasy i klamry, plus nie wiadomo co  w środku, ale Pan Janek mówi że będzie grało i buczało!

11
Czyli w razie co, części jakieś do tego typu można jeszcze dostać? Miech też za dobrze nie wygląda...

12
Identyfikacja i wycena / Muza 80 - inwestować w naprawę?
« dnia: 08 wrz 2019, 09:49 »
Pomóżcie.  Jestem na początku nauki, noszę się  z zamiarem zakupu akordeonu, chciałem kupić coś do 1000 zł. Okazało się że jest w rodzinie akordeon po dziadku Muza 80tka. Otworzyłem to i widać że w środku poodklejane są głosy? Pytanie czy warto go zreanimować,na pewno nowe pasy trzeba. Akordeon nie będzie na odsprzedaz nigdy szedł, grał na weselu mamy 40 lat temu.  to może lepiej tego podszykowac, zobaczyć czy spodoba mi się granie i dopiero zakupić coś lepszego..... Co sądzicie? Będę wdzięczny za szczere odpowiedzi

13
Dzięki!

14
Identyfikacja i wycena / Corelli Artist, 80 basów, 3 chóry
« dnia: 31 sie 2019, 15:00 »
Witam prośba o przerzucenie do odpowiedniego działu,  prośba o ocenę akordeonu:

https://m.olx.pl/oferta/akordeon-corelli-arist-80-bas-3-chorowy-CID751-IDssbpn.html#position=3&page=undefined

https://i.imgur.com/POYf2fe.jpg


https://i.imgur.com/wDiWhPc.jpg


To jest włoski czy chinol?

15
Cześć, szukam akordeonu, najlepiej 96 bas lub 80 tak w ostateczności, w dobrym stanie, do kwoty MAX 1000 zł, ciut powyżej do przemyślenia... info na priv. Dzięki.

Strony: [1] 2 3