Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Leszek

Strony: [1] 2 3 ... 48
1
Czekam na zgloszenia i w sobotę lub niedzielę podam ilość osób.  Myślę że jak ktoś zgłosi się później to też nie będzie problemu. [piwo]

2
Rozumiem że jak ktoś zamawia pokój dwuosobowy to przyjadą dwie osoby  ??? Bo tylko electronic2000 zaznaczył że przyjeżdża sam. Myślę że jest to istotne dla właścicielki gdyż będzie wiedziała na ile osób przygotować posiłki. Jeszcze jedna sprawa. Z tego co wiem to pokoi jest sporo ale ile jest dwuosobowych tego nie wiem a pewnie każdy taki by chciał. Ale myślę że jak braknie dwuosobówek to chyba jakoś się pogodzimy ;)

3
Powitania / Odp: Jan
« dnia: Wczoraj o 23:13 »
Witam serdecznie Janie  :) Pięknie grasz na akordeonie  [brawo] [akordeon]

4
electronic2000 i Tango III rozumiem że dwa noclegi  :)

5
Dobra już wszystko wiem ;) 26/27sierpień wolny. Ośrodek duży może przyjąć 50 osób może nawet więcej. Parking jest. Pokoje oglądałem, normalne jak dla mnie OK. Ceny 35zł za nocleg od osoby. Pokoje dwu, trzy i czteroosobowe niektóre z  łazienką indywidualną a przy niektórych łazienka na dwa pokoje. Śniadanie (ewentualne) 15zł , obiad 20zł. Oprócz tego swojski żurek, swojski chleb, swojskie ogórki kwaszone oczywiście wszystko płatne choć myślę że nie będą to duże kwoty. Jeżeli chodzi o wyżywienie to trzeba dać znać trochę wcześniej bo muszą przygotować ( np.upiec chleb) Jest tu jeszcze jedno regionalne nasze danie, które sam polecam bo wielokrotnie robiłem a które też robią w tym ośrodku. Nazywamy to prażonki a w innych rejonach pieczonki. Jest to mieszanka różnych warzyw i mięsa prażona w specjalnych garnkach najczęściej żeliwnych na wolnym ogniu i cena 20 zł od osoby. Może nie jest to tanio ale jak ktoś nie zna to myślę że warto spróbować. Jakbyście nie reflektowali na wyżywienie to możemy kupić kiełbasy i sami grila zrobić jest na to miejsce. Alkohol i napoje we własnym zakresie. Hałas nie będzie przeszkadzał i grać można do woli. Za tydzień o ile się nie mylę są dni Ogrodzieńca i na zamku będą różnego rodzaju występy, sztuczne ognie itp. Więc jakby komuś zaciążył browarek to można zrobić sobie spacerek na zamek (4km).

PS. Wszystkie powyższe informacje wiem od właścicielki ośrodka. Nigdy w nim nie spałem ani nie jadłem. Powyższe dania znam i lubię ale nigdy nie jadłem ich w tym miejscu więc jak komuś coś nie będzie pasować to proszę nie mieć do mnie pretensji.

A teraz na kiedy nocleg ( piątek, sobota czy piątek i sobota ;D ;D ;D [toast] [piwo] [akordeon] )
Kto chętny proszę się zgłaszać z zaznaczeniem czy ze śniadaniem, obiadem i czy pisze się na prażonki. Czy sam czy z osobą towarzyszącą. Proszę o w miarę szybkie zgłoszenia bo właścicielka chciałaby wiedzieć z pewnym wyprzedzeniem.

Chyba ,że chcecie załatwiać to indywidualnie tego nie wiem.

6
Ośrodek jest blisko mnie więc mógłbym pomóc. Musiałby mnie jednak  ktoś oświecić jak organizujecie takie zjazdy gdyż nigdy w czymś takim udziału nie brałem. Jak z rezerwacją, na ile osób , czy z noclegiem, czy z wyżywieniem, czy w ogóle ta lokalizacja Wam odpowiada...? Panowie i Panie nie chcę poganiać ale czas ucieka a w eterze cisza.... ???

7
W mojej miejscowości na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej jest ośrodek agroturystyczny. Ośrodek położony na uboczu więc nie powinno nikomu przeszkadzać tuż przy drodze prowadzącej do ruin zamku w Ogrodzieńcu. Odległość do zamku 4 km. Ośrodka nie znam bo nie korzystałem ale na oko duży i jak jesteście zainteresowani dowiem się szczegółów.
Podaje link 

http://orlegniazda.pl/Poi/Pokaz/19853/3391/gospodarstwo-agroturystyczne-magdalenka-teresa-buk


8
Powitania / Odp: Pedros
« dnia: 15 Sierpień 2017, 01:16 »
Pedros powodzenia [toast] [akordeon]

9
Akordeonowe wydarzenia / Odp: Spotkanie - koniec sierpnia ?
« dnia: 15 Sierpień 2017, 01:10 »
Okolice Częstochowy OK [brawo] Ja niestety mogę tylko do końca sierpnia.

10
Off-topic / Odp: Pozdrowienia z ...
« dnia: 14 Sierpień 2017, 12:43 »
Dzięki za pozdrowienia  :)

11
Utwór wyzwanie / Odp: Can't Help Falling In Love - utwór wyzwanie
« dnia: 14 Sierpień 2017, 12:42 »
Brawo [brawo] [brawo] [brawo]

12
Akordeonowe wydarzenia / Odp: Spotkanie - koniec sierpnia ?
« dnia: 12 Sierpień 2017, 11:32 »
Ja jak nie mogę spać ,to wstaję i gram.

Mnie by chyba żona zabiła ;)

Jak będziecie coś wiedzieć konkretnie to dajcie znać może też mi się uda dołączyć do Was :) [toast]

13
Powitania / Odp: limak
« dnia: 10 Sierpień 2017, 09:15 »
Witaj Kamil  :)

14
Nagrania i filmiki akordeonowe / Odp: "Despacito" na akordeonie
« dnia: 08 Sierpień 2017, 20:16 »
Mnie też się bardzo podoba :D Bardzo fajnie wykonane  [brawo] [akordeon]

15
Jurek_klodzko1 dołączam się do Twojego komentarza.

Strony: [1] 2 3 ... 48