Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - SamMuz

Strony: [1] 2 3 ... 9
1
Off-topic / Odp: Forumowi warszawiacy
« dnia: Wczoraj o 19:54 »
Ja jestem. Może wolałbym godz. 17,00 lecz uzależniam to od ostatecznej decyzji.
3 marzec, bar "Setka" , godz. 16
Do zobaczenia  :)

2
Off-topic / Odp: Forumowi warszawiacy
« dnia: Wczoraj o 14:09 »
Ja to akceptuję. Za daleko odeszliśmy od podstawowej koncepcji. Ale temat jest.
Ustal Lajku godzinę.

3
Off-topic / Odp: Forumowi warszawiacy
« dnia: Wczoraj o 01:00 »
Te niehandlowe niedziele to jest jakiś pomysł, bo chodzi o to, żeby był jakiś algorytm. Może to być każdy dzień np pierwszy czwartek miesiąca, ostatnia sobota itp, itd.
Pierwsze spotkanie nie musi być 3 marca - ja tylko zaproponowałem termin, aby sprawa poszła do przodu i knajpa się zgodziła na niego. Nie musimy brać instrumentów - w początkach Lajkonix wywołał spotkanie nieakordeonowe. Niech tak zostanie. Zróbmy rekonesans, zapoznajmy się z lokalem, zastanówmy się zanim podejmiemy konkretną decyzję. Wspólnie coś wymyślimy.
Mnie jest trochę niezręcznie namawiać Was na tę lokalizację, bo mam najbliżej ze wszystkich którzy się zgłosili, no ale cóż od czegoś trzeba zacząć.

4
Off-topic / Odp: Forumowi warszawiacy
« dnia: 22 Luty 2018, 22:00 »
Właśnie między innymi dla takich sytuacji jak w powyższych postach między Andrzejami przydałoby się takie miejsce spotkań.
Ta restauracja niestety nie leży przy stacji metra, ale jej zaletą jest to, że znajduje się na uboczu gdzie nie ma ruchu samochodowego, jest parking, dojście z samochodu do knajpy to jakieś 5-6 metrów, nie ma schodów - łatwo wnosić cyje, obok sklep spożywczy. Znam ją dobrze, bo niedaleko mieszkam.
Mają stronę www.angelika.waw.pl 
Knajpa jest w Wawrze: adres ul. Zabawna 8
Sprawdźcie jak to wygląda. W poniedziałek powinienem dać ostateczną odpowiedź czy skorzystamy. Tam są dwie sale i jeśli nie mają rezerwacji np na wesele to można tam bywać praktycznie bez zapowiedzi.

5
Akordeoniści, akordeonistki i zespoły / Odp: Piotr Kalicki
« dnia: 22 Luty 2018, 21:33 »
Bardzo lubię takie klimaty, piękna muza. Też by się tak chciało.

6
Off-topic / Odp: Forumowi warszawiacy
« dnia: 21 Luty 2018, 23:53 »
Znalazłem knajpę, które chętnie nas przyjmie  3 marca i co więcej mogłaby nas gościć częściej, i stać się miejscem  spotkań akordeonistów. Chętnie usłyszą muzykę akordeonową. Może byłoby fajnie mieć takie przytulisko, gdzie od czasu do czasu moglibyśmy pogadać niekoniecznie na Forum tylko "face to face", wymienić poglądy, wypić kawę czy małe piwko i czuć się w takim lokalu jak u siebie? Co o tym myślicie? Jest rzeczą naturalną, że spotykaliby się tam akordeoniści mieszkający w regionie, ale oczywiście powinno (a nawet MUSI) to być miejsce dostępne dla wszystkich, nawet tych Kolegów z najdalszych zakamarków Polski.

7
Utwór wyzwanie / Odp: El Choclo - utwór wyzwanie
« dnia: 21 Luty 2018, 23:31 »
Bardzo dziękuję Kolegom za wysłuchanie i komentarze, również te na YT, - Mam świadomość niedoróbek, ale palce już są nieposłuszne. Dzięki  :)

8
Brawo [brawo] Ładnie to zagrałeś, z interpretacją. Podoba mi się.

9
Off-topic / Odp: Forumowi warszawiacy
« dnia: 20 Luty 2018, 22:46 »
Koledzy, 18 lutego (post nr 30) wymieniałem Forumowiczów mieszkających w prawobrzeżnej Warszawie oraz spoza Wa-wy, ale z prawej strony Wisły (Mińsk Maz., Ząbki, Józefów) Przeoczyłem kolegę o nicku andrzejtp  - Rembertów. Spieszę to naprawić.
Ale wynika z tego, że prawobrzeżna Warszawa górą: 7 osób do 11 - ha! ha!
To może przyjedźmy "na Pragie"?

10
Lajkonix sądząc po całokształcie, tez mi się zdaje, że bliziutko.  [piwo]

11
"Pojedziemy na łów",  "Wlazł kotek ....", a za jakiś czas "Podkóweczki dajcież ognia" (lub jakoś tak)  :-[

12
Leszek  brawa ode mnie  [brawo] [akordeon]

13
Utwór wyzwanie / Odp: El Choclo - utwór wyzwanie
« dnia: 18 Luty 2018, 23:06 »
Oto moje nagranie. Nie wyszło za dobrze, ale w tygodniu nie mam czasu grać, więc jak odłożę do przyszłego weekendu to ....  nie wiem co będzie.

https://www.youtube.com/watch?v=YZQUzHV3akA

14
Młoda dziewczyna niosąca skrzypce idzie niepewnie, rozglądając się wokoło. Widzi starego człowieka grającego na akordeonie. Podchodzi i pyta: Proszę Pana, jak dojść do filharmonii? On nie przerywając gry odpowiada: Ćwiczyć dziecko, ćwiczyć!

15
Utwór wyzwanie / Odp: Historia de un Amor - utwór wyzwanie
« dnia: 18 Luty 2018, 19:02 »
Kumar   [brawo] [brawo] [brawo] [akordeon] Co tu pisać..... super

Strony: [1] 2 3 ... 9