Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - SamMuz

Strony: [1] 2 3 ... 33
1
Nagrania i filmiki akordeonowe / Odp: João e Maria
« dnia: 08 sie 2020, 22:32 »
Bardzo ładnie, ale szkoda, że nie nagrywasz mp4.

2
Ogłoszenia / Odp: Kupię galeryjkę Stelli 120 bas
« dnia: 23 lip 2020, 23:20 »
Wreszcie! Zdobyłem tę galeryjkę! Chcę serdecznie podziękować Koledze Voiko, który przekazał mi wiadomość gdzie mogę ją znaleźć. Dzięki Voiko.

3
Ma rację kasparov i dobrą propozycję dla Ciebie. Zagranie wesela wcale nie jest proste. Trzeba tłuc całą noc i często grać "koncert życzeń". Jak zrobisz repertuar mający 250 - 300 tytułów to próbuj. A poza tym, to co? Sam akordeon? To musi być raczej jakaś kapela.

4
Powitania / Odp: Pedros
« dnia: 04 lip 2020, 23:31 »
Też słuchałem tej płyty. Muzyka w Twoim Pedros wykonaniu jest zawsze perfekcyjna i nie ma  co gadać o sprawach akordeonowych. Nagrania wykonane dobrze, grafika i tekst na okładce dobre - całość profesjonalna. Ale dorzucę trochę dziegciu. Płyta utrzymana jest w nastroju nostalgicznym, minorowym i brakuje mi utworów bardziej energetycznych. To jest oczywiście kwestia  repertuaru i wyborów  autora. Świetnie się jej słucha w zaciszu wieczorno-nocnym. Drgnąłem przy  "La Routte", który jest moim faworytem, a także Twoje opracowanie "Nie płacz, kiedy odjadę" i duet z Yanco "Sous le ciel de Paris".  Wydaje mi się, że lepiej brzmią utwory grane elektronikiem. Chyba dlatego, że więcej barw mogłeś dodać (gitary, kontrabas i inne) co dla płyty jest na plus. Całość w swoim klimacie bardzo mi się podoba i gratuluję udanego debiutu jako producent.  Brawo.
 [brawo] [akordeon] [akordeon] [akordeon]

5
Powitania / Odp: Pedros
« dnia: 30 cze 2020, 12:41 »
Moje gratulacje. [brawo] [akordeon]

6
Koniecznie posłuchajcie.

7
W złym momencie otworzyłem link: nie miałem czasu i odpowiedniego nastroju do wysłuchania całości i zrobiłem kilka skoków po materiale, ale to jest super. BRAWO [brawo] W nocy odsłucham dokładnie. szacunek Kolego [akordeon] [akordeon] [akordeon]

8
Utwór wyzwanie / Odp: Jalousie - utwór wyzwanie
« dnia: 25 maj 2020, 20:54 »
Hej, wystarczy jak opanujesz i wyeliminujesz tremę. Wysłuchałem z dużą przyjemnością. Ładnie brzmi ta Twoja cyja. Brawo. [brawo]

9
Utwór wyzwanie / Odp: Czerwone jabłuszko - utwór wyzwanie
« dnia: 10 maj 2020, 19:12 »
Fajne barwy dobrałeś. Ładnie brzmi. [brawo]

10
Bardzo fajnie zagrane [brawo] [akordeon]

11
Brawo, bardzo pomysłowo zrobiony aranż i partie akordeonów. Ciekawe zakończenie.  [brawo] [akordeon]

12
Wysłuchałem z przyjemnością. Też jestem fanem Richarda Galliano. Chociaż słuchałem Go kiedyś w Warszawie na Starym Mieście , to nie miałem sposobności być z Nim tak blisko, jak Ty. Dodatkowo zazdroszczę.

13
Gratuluję! Chce się słuchać ... i słuchać. Lubię Wasze granie i w duecie i solowe. [brawo] [akordeon] [akordeon] [akordeon]

Podobnie jak Marcel wolałbym bez cięć obrazu, zwłaszcza, że moim zdaniem nakładają się na ciekawe muzycznie fragmenty i fajnie jest widzieć wykonawcę (-ów) w takich momentach. Mimika i zachowanie grającego daje sporo podpowiedzi słuchaczowi - mnie na pewno - o wykonaniu i utworze. Pozdrawiam Mistrzów.

14
Utwór wyzwanie / Odp: Besame mucho - utwór wyzwanie
« dnia: 02 maj 2020, 01:13 »
Proponuję tym razem wykonanie z podkładem.
https://youtu.be/N0x9p7e0OPY

15
Brawo. [brawo] [akordeon]

Strony: [1] 2 3 ... 33