Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Emiliano

Strony: [1] 2 3 ... 6
1
Powitania / Odp: Leszek
« dnia: Wczoraj o 22:38 »
Również i ja dołączam się do życzeń. Wszystkiego co Najlepsze  [akordeon] amigo.

2
Zorientuj się czy w pobliżu Twojego zamieszkania nie ma jakiejś galwanizerni ponieważ tak chrom jak i nikiel nakłada się poprzez galwanizację. Wszystko inne raczej odpada ponieważ nie będzie trwałe. Do galwanizacji i tak trzeba dany przedmiot wypolerować i odtłuścić. Swego czasu miałem okazję być przy takim procesie od a do z. W warunkach domowych jeśli nie masz dostępu do galwanizacji zostaje tylko polerowanie (pasty polerskie różnej gradacji znajdziesz na znanym portalu) a potem odtłuszczenie (np. rozpuszczalnikiem nitro) i pokrycie galeryjki lakierem bezbarwnym odpornym na zarysowania np. do parkietu, ale niestety mosiądz będzie widoczny. Pod lakierem nie pokryje się nalotem i będzie błyszczący. Jest to rozwiązanie raczej tylko na pewien czas i trzeba uważać na tak zabezpieczoną galeryjkę.

3
Powitania / Odp: yanco
« dnia: 15 Październik 2018, 19:06 »
 No to się nam grono powiększa  :D .Witaj.

4
No cóż koledzy tak się składa,że przez przypadek miałem kontakt z tym panem (kolega chciał dać do naprawy i strojenia swojego Weltka i prosił mnie żebym z nim pojechał) Powiem tak. Lepiej omijać tego pana z daleka. Ma owszem chorą żonę ,ale jest niestety kombinatorem i jak mu się uda to wciśnie bubla a ceny ma ,że .......W każdym razie gra na uczuciach. Ja go nie polecam.

5
Powitania / Odp: ryba1993
« dnia: 07 Październik 2018, 18:47 »
Cześć  :D

6
Off-topic / Odp: Viola Leonarda da Vinci
« dnia: 07 Październik 2018, 18:44 »
Jestem pod wrażeniem. Ma facet głowę  :o

7
Ogłoszenia / Odp: Co myślicie o akordeonach z tych ogłoszeń?
« dnia: 02 Październik 2018, 18:10 »
Cześć. Ten drugi wygląda znacznie lepiej. Jak gość chce podesłać próbki to możesz z tego skorzystać i posłuchać jakie ma dźwięki a o pierwszym zapomnij. Tak na moje oko (mogę się jednak mylić) to koszt tej niby naprawy to tak około 1000 zeta. Jak się dobrze przyjrzeć to leżał chyba gdzieś w wilgoci (ten pierwszy) bo miech cały zapleśniały i odchodzi płótno przy narożnikach a same narożniki są zardzewiałe. Klawiatura  nierówna więc na pewno regulacja i wymiana filcu pod klapkami. To tak na moje oko ,ale poczekaj może ktoś bardziej obeznany na forum w tych sprawach coś doradzi. Zależy też ile masz zamiar przeznaczyć na zakup.

8
Powitania / Odp: Nix2
« dnia: 06 Wrzesień 2018, 22:28 »
Witaj. Jest nas tu więcej takich jak Ty więc do dzieła bez tremy. ;)

9
Powitania / Odp: bajkordeon
« dnia: 06 Wrzesień 2018, 22:23 »
Witamy witamy  :)

11
Powitania / Odp: Leszek
« dnia: 23 Sierpień 2018, 23:15 »
Leszku, a ja widziałam, jak pierwszy raz wziąłeś Go w swoje ręce...
   Leszek  por Dios :)....  A tak na poważnie
        to moje gratulacje i czekam na .......prezentację  :D

12
Utwór wyzwanie / Odp: Na wzgórzach Mandżurii - utwór wyzwanie
« dnia: 22 Sierpień 2018, 19:31 »
Pięknie SamMuz i te basy :). Daj na drugi raz filmik żeby było widać więcej basowania. Może coś podpatrzę  :D

13
Nie spiesz się z kupnem. Poczytaj - na forum jest dużo dobrych porad na co zwrócić uwagę kupując używany akordeon i pooglądaj  filmiki na YT. Posłuchasz jak który akordeon gra to łatwiej będziesz mogła podjąć decyzję. Powodzenia w zakupie  :).

14
jm48  uwaga o kleju nie była skierowana w takim razie do Ciebie ani do osób ,które takie rzeczy już robią a do osób ,które podejmą się zrobienie sobie miecha aby wiedziały na co ewentualnie trzeba zwrócić uwagę. Jest wtedy zawsze trochę łatwiej. Szkoda też, że nie napisałeś o tym kleju wcześniej bo może udało by się go kupić. Moja miejscowość jest mała (około 16tys.) i z reguły sprzedawcy sprowadzają to co się sprzedaje a jeździć za klejem po 20-30km jest bez sensu. Poza tym klej RC po wyschnięciu jest również bezbarwny ale ma tą zaletę, że wiążąc wolniej jest możliwość wprowadzenia korekty w przypadku krzywo przyklejonej taśmy (szczególnie jak klei się wzór) co dla chcących zrobić sobie miech czy jak u Ciebie zmienić tylko kaliko może okazać się dość trudne na początku.

 kazymelSamMuz dziękuję [piwo]

15
Powitania / Odp: Anonimowy Akordeonista
« dnia: 15 Sierpień 2018, 19:39 »
Witaj AA   :D

Strony: [1] 2 3 ... 6