Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - dzidek1965

Strony: 1 [2] 3 4 ... 37
16
Spotkałem takie ogłoszenie z niespotykanym Hohnerem.Nie wiem,co to za model.

https://www.olx.pl/d/oferta/akordeon-hohner-uzywany-CID751-IDJrB7T.html

https://i.imgur.com/XeM9Hcx.jpg


https://i.imgur.com/rQI6DRk.jpg


https://i.imgur.com/Mthg0S7.jpg


https://i.imgur.com/Nu2KXMv.jpg


https://i.imgur.com/PMYH0R7.jpg

17
Identyfikacja i wycena / Odp: Hagstrom Constellation
« dnia: 01 kwi 2021, 16:34 »
Oczywiście,że wart 1200.

18
Identyfikacja i wycena / Odp: Hagstrom Constellation
« dnia: 27 mar 2021, 13:35 »
Miałem dwa Hagstromy.jeden guzikowy z gryfem C. Drugi z klawiaturą.Pierwszy był 3 chórowy.Nie gral specjalnie glośno,ale był zrobiony dobrze.Głosy aż błyszczały. Drugi był na włoskich głosach i ktoś przerobił go na musette. Grał bardzo fajnie. jeszcze kupiłbym taki instrument,a jestem wymagający...

19
Co to za akordeon? Nie odkręciły się głośnice ?

20
Off-topic / Beze mnie młócą - tekst piosenki
« dnia: 29 sty 2021, 16:22 »
Panie i Panowie. Szukam tekstu piosenki ,,Beze mnie młócą,,. Na melodię ,,Besame mucho,,. Znalazłem jakieś nagranie na YT, ale nie można zrozumieć słów. Byłbym wdzięczny za podrzucenie samego tekstu.

21
Włoskie / Odp: Stradella
« dnia: 05 gru 2020, 11:00 »
Miałem taką niemiecką Stradellę. Straszny badziew. Płyta uginała się pod naciskiem palca.

22
Wszystkie przedwojenne kawałki są piękne.Choćby wspomnieć tango ,,Graj skrzypku,graj ,, , ,,Szczęście trzeba rwać,jak świeże wiśnie,, itp.

23
Nie są ani cienkie,ani delikatne.Sklejka dawana w kanciakach jest bardzo wytrzymała. Nie to,co teraz te robione(dłubanki) z jednego kloca.Takie korpusy muszą być grube,żeby nie pęknąć i dlatego ciężkie.Ale przecież są różne gatunki drewna,które są bardzo lekkie.A księżyc jest cięższy,bo jest większy.sama klawiatura jest duża.Co do stroików,to też nie są krótkie,przynajmniej te w moim Casali.Są to bardzo dobre stroiki z nitem klepanym z trzech stron,jak wyżej napisałem.Lepsze od nich były te z nitem w ,,kopkę,, sześciokątną lub wyglądające jak stożek. Miałem takie w Dallape.Marstan,musisz skusić się na jakiś włoski akordeon,tylko taki dobrze grający,nie taki,w którym dziesięciu stroicieli strugało głosy pilnikami.Wcale nie namawiam cię na mój,ale znam kilku kolekcjonerów,którzy maja piękne ,,cacka,, i grające bardzo dobrze.

24
Tak,dobrze. Miałem kiedyś Pasquale Ficosecco Hessy,s,który tez miał 4 chóry i 5 w basach a ważył 7.5 kg!

25
Mój waży 8.7 kg.

26
Ten Casali,który mam teraz,gra bardzo ładnie i głośno.Ma piękną okleinę(nie kolor,tylko gatunek) i coraz bardziej podoba mi się granie na nim.Jest bardzo czuły i ma taki mięsisty głos.Ale poczekam jeszcze na jakiś czerwony włoski,albo jakiś ksieżyc.Mam też jeszcze coś na oku,zobaczymy.

27
A,chciałeś mnie tylko wypróbować? Pewnie musiałbym dopłacic sporo,skoro jesteś tak do niej przywiązany.Ale,jak napisałem ,nie lubię białych,czarnych i siwych kolorów.Do tego,chciałbym jednak włoski.Hohnery nigdy nie były tak ładne,jak włoskie.No i nic nie proponowałem ci jeszcze,tylko delikatnie zapytałem,czy jeden za jeden... .Księżyce są droższe i to wiem.

28
Marstan,może być ksiezyc. Chciałbyś się zamienić? Tak łeb w łeb?
Miałem kilka ksiezyców Hohner.Organole,Organetty.L,Organoli de Luxe nie miałem nigdy swojej.Wolałbym w innym kolorze,ale cóż.Ona jest z 1929-33 roku.

29
Ogłoszenia / Odp: Akordeony Hohner - prośba o opinię
« dnia: 31 lip 2020, 09:27 »
Kolego elmaz,ja ci mogę sprzedać fajny Casali,4chórowy,ale z musette,jak lubisz takie brzmienie.

http://forum.akordeonowe.pl/ogloszenia/sprzedam-akordeon-casali-verona-lub-zamienie-na-ksiezyc/

30
Sprzedam akordeon Casali.4 chóry,5 w basach.Pięknie utrzymany.Głosy z nitami bitymi z trzech stron,bardzo czułe i głośne.Nowy wosk,zaworki,po strojeniu.Akordeon pochodzi z zamiany za Scandalli.Znajomy grał nim po weselach,ale robiony był niedawno.Wosk jeszcze mięciutki.Klawisze zdejmowane jak w Scandalli,basy maję podobną konstrukcję.Nie maja tylko gumek zabezpieczających popychacze. Akordeon poszanowany,gra głośno.Ma piękne tremolo francuskie. Podczas granie dosłownie trzęsię sie skrzynka.Miałem tylko ze 3 akordeony,które tak grały.Teraz wady-jest czarny.A ja nie lubię białych,czarnych  i siwych.Mogę sprzedać lub zamienić na inny włoski,najchętniej księżyc w dobrym stanie.
Jest ogłoszony na OLX.Dla forumowiczów upust 20 %.

Strony: 1 [2] 3 4 ... 37