Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Leszek

Strony: 1 [2]
16
Witam. Czy może ktoś pomóc w znalezieniu akordów do piosenki "Na drodze Cię Jezu spotykam " ? Być może ktoś to ma. Potrzebne mi dla dzieci na drogę krzyżową. Z góry dziękuję za pomoc.  :)

17
Identyfikacja i wycena / Kanciak Arrigo Guerrini
« dnia: 26 gru 2016, 12:33 »
Przyznam, ze nie znam sie zbytnio na akordeonach, a jeszcze mniej na manufakturach je produkujacych. Chcialbym wiedziec co sadzicie o tym akordeonie, gdyz wyglada na bardzo stary, a chcialbym poznac jego wiek przynajmniej w przyblizeniu.

http://i.imgur.com/iuiH8iL.jpg


Chcialem poznać wasze opinie, gdyż przegladajac strony internetowe nie natrafilem na akordeon "ARRIGO GUERRINI" w nazwie bylo tylko "GUERRINI".

18
Powitania / Leszek
« dnia: 11 gru 2016, 13:30 »
Witam wszystkich serdecznie.
Mam na imie Leszek i  mam 45 lat.
Miłośnikiem akordeonu jestem od dawna choć dopiero teraz postanowiłem nauczyć się grać trochę lepiej na tym instrumencie. W zasadzie jestem samoukiem nie licząc ukończenia pierwszej klasy szkoły muzycznej gdzieś w zamierzchłej przeszłości. Od pewnego czasu odwiedzam forum i uważam że jest to prawdziwa kopalnia wiedzy na temat akordeonu co skłoniło mnie do dołączenia do waszego grona.
Pozdrawiam wszystkich.

Strony: 1 [2]