Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - zeb

Strony: 1 ... 6 7 [8]
106
Powitania / Odp: crackerzx
« dnia: 29 Czerwiec 2017, 19:31 »
Witaj na forum.  [akordeon]

107
Ogłoszenia / Kupię Weltmeistra Consonę 120 basów
« dnia: 25 Czerwiec 2017, 12:58 »
Witam.
 Kupię weltmeistra Consona 120. Jeśli któryś z forumowiczów ma, lub wie kto ma, i chce sprzedać takowy pięknie grający i wyglądający instrument, chętnie kupię w granicach 3000 PLN.
Pozdrawiam.

108
Powitania / Odp: Zbynek
« dnia: 11 Maj 2017, 21:27 »
Witam imiennika [akordeon]

109
Powitania / Odp: TomaszT
« dnia: 07 Maj 2017, 15:28 »
Powitać [akordeon]

110
No pięknie  [brawo]  [brawo]  [brawo]

111
Powitania / Odp: Zeb
« dnia: 26 Kwiecień 2017, 15:35 »
Witam.
No cześć Zeb nie mów tylko,że chodzisz w koźlej skórze i nazywasz się Mac Cain, ....
  [brawo]
Kozią skórę zeżarły mi dawno temu owce i teraz muszę chodzić w tych ze sklepu ;D. W Opocznie ( dawne kieleckie) to ja sie urodziłem i wychowałem i stąd moje zamiłowanie do muzyki ludowej. Do tej pory mam w spadku po dziadku, pocztówki dźwiękowe ze starymi  kapelami z rejonu kielecczyzny  Dawniej to było jedyne dobre źródło muzyki ( nie licząc radia). Na starym Bambino u dziadka  leciała tylko taka muzyka.
Pozdrawiam  [piwo]

112
Powitania / Odp: Zeb
« dnia: 24 Kwiecień 2017, 19:53 »
Witam ponownie.
Dzięki za ciepłe i życzliwe przyjęcie do grona forumowiczów [akordeon].
Witam, patrząc na Twoje miejsce zamieszkania, to spodziewam się w nagraniach jakichś oberków regionalnych. Pozdrawiam [piwo]
Oberki   [akordeon] Chciało by sie. Region zobowiązuje, tylko jeszcze umiejętności nie te i palce jak kołki. A tak naprawdę to słuchanie starych kapel ludowych i muzyki ludowej , sprawia mi wiele przyjemności. Podziwiam tych samouków , którzy zagrają co tylko im się zaśpiewa  [piwo]

113
Powitania / Zeb
« dnia: 24 Kwiecień 2017, 11:44 »
Serdecznie chciałbym się przywitać na początek.
 Na chrzcie 47lat temu, dano mi Zbyszek na imię i tak jest do dziś. Dźwięki akordeonu usłyszałem pierwszy raz w latach 70-tych, kiedy to mój tata uczył  ( choć sam nie potrafił ale słuch miał że hoo hoo) mojego starszego brata trudnej sztuki gry na akordeonie ( czerwony SOBERANO 120). Przez wiele lat wieczorami słyszałem - żle, żle , jeszcze raz, jeszcze raz. Ale były też piękne melodie które pamiętam do dziś. Tak przesiąkłem tymi dźwiękami że zapisałem się do szkoły muzycznej I stp. w wieku 13 lat. Niestety na drugim roku wykończyły mnie lekcje chóru. Brat grał cały czas na imprezkach rodzinnych, a mnie skręcało. W zeszłym roku zdecydowałem się kupić cyje i nauczyć się od nowa. Od roku też czytam wasze forum i bardzo dużo mi pomogło. Na razie pilnie się uczę  (w zeszłym roku 3 m-ce w tym z  m-c) i czerpie nauki z forum. (ogranicza mnie praca). Jak się czegoś nauczę to się pochwalę na forum.
Pozdrawiam wszystkich i życzę cierpliwości .
Zeb.

Strony: 1 ... 6 7 [8]