Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Zajce

Strony: 1 2 [3] 4
31
Witam, chciałbym się dowiedzieć jakie to głosy? Zamontowanie w mojej delicii arnaldo, mają wybity dołek. Widziałem w tym temacie głosy Hohnera z dołkiem, ale czy to takie czy może czeskie też tak oznaczają.

https://i.imgur.com/oxUthx8.jpg

32
Utwór wyzwanie / Odp: Czerwone jagody - utwór wyzwanie
« dnia: 03 wrz 2017, 11:24 »
Właśnie zaczynam ogarniać Kulpowicza, muszę od początku bo nie znam się na nutach, ze szkoły nie pamiętam, nawet na flecie grałem ze słuchu  ;D

33
Właśnie o to mi chodzi, by mieć frajdę z grania. Kumar dla mnie ty jesteś wirtuozem, myśl co chcesz od dawna oglądam twoje nagrania i także innych znanych akordeonistów z yt, m.in to właśnie też mnie skłoniło by zacząć grać, ale często łapie się za głowę jak widzę z jaką lekkością i finezją gracie nawet proste kawałki. Jak oglądam swoje nagranie to myślę że chyba nigdy nie dojdę do takiej perfekcji grania. O lekcjach pomyślę a na razie postaram się ogarnąć trochę Kulpowicza bo, nut nie znam.

34
Dziękuje za rady, niestety popełniam sporo błędów ale uczę się sam ze słuchu i nie mam nikogo kto podpowie, pokaże. Oglądam dużo nagrań akordeonistów i staram się naśladować technikę gry, ale nie zawsze wychodzi.

35
Utwór wyzwanie / Odp: Czerwone jagody - utwór wyzwanie
« dnia: 02 wrz 2017, 22:21 »
Dzięki. Właśnie czekałem na jakieś podpowiedzi ponieważ gram ze słuchu i nie znam żadnych zasad gry na akordeonie. Gram tak jak mnie poprowadzą palce. Pozdrawiam

37
To i ja dorzucę swoje 5 groszy ;)
https://youtu.be/PnDHsB6BcJs

38
Ma parę zaprawek farbą ale nie widać by to były jakieś duże obicia, głosy ma ładne włoskie, myślałem że to nagłośnienie było fabrycznie wbudowane. Ceny podpowiadali mu koledzy którzy grają na akordeonach w jakiejś kapeli. Jeśli chodzi o klawiaturę to wysokość nie wydaje mi sie jakoś duża dosc przyjemnie mi sie na nim grało. Sam niewiem juz co o tym sądzić czy dać sobie spokój i szukac czegoś innego czy moze jednak jeszcze obejrzec go dokładnie mam w sumie blisko do niego.

39
Utwór wyzwanie / Odp: Matko moja, ja wiem - utwór wyzwanie
« dnia: 29 sie 2017, 10:34 »
Dzięki za miłe komentarze :)

40
Byłem oglądać z ciekawości tą podróbkę Weltmeistra i okazało się że to szrot, niestety jest rozstrojony gorzej od mojej Viktorii. Sprzedający ma jeszcze jeden akordeon firmy Moreschi, ograłem go i powiem wam że ładnie gra wszystkie registry stroją, no może nie kropka w kropkę ale nie ma się co przyczepić, podobno te sztuki to pozostałość po dziadku który zajmował się naprawą i strojeniem akordeonów. Jak myślicie czy opłaca się go kupić i jak z ceną bo napewno można coś wynegocjować, tylko ile on może być warty?

https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-CID751-IDoeTTK.html

41
Utwór wyzwanie / Odp: Będę wierny Ci - utwór wyzwanie
« dnia: 28 sie 2017, 10:28 »
Wrzucam i swoje nagranie  ;)

https://www.youtube.com/watch?v=24O4tjfL-gk

42
Utwór wyzwanie / Odp: Matko moja, ja wiem - utwór wyzwanie
« dnia: 27 sie 2017, 19:28 »
Wstawiam i swoje wykonanie, niestety nie tak profesionalne jak niektórych, sprzęt też trochę leciwy, ale myślę że da się wysłuchać  :)

https://www.youtube.com/watch?v=ABQEwj2V7Ec

43
Powitania / Odp: Zajce
« dnia: 27 sie 2017, 18:52 »
Zajce, witaj na Forum [akordeon] Mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej, niż tylko czas poszukiwań nowego akordeonu. Zapraszamy do zabawy "utwór wyzwanie" :) Na akordeonie grasz od 3 miesięcy, a jak długo na klawiszach i gitarze? :)

Forum obserwuję już jakiś czas, a dopiero dzisiaj był pretekst by się zarejestrować  8) Na gitarze gram juz około 8 lat, na klawiszach 5 lat. Spróbuję coś wyklepać i wstawić na forum, chociaż moja Viktoria nie stroi idealnie  ;)

44
Identyfikacja i wycena / Odp: Jaki to Weltmeister?
« dnia: 27 sie 2017, 15:16 »
Jesteś mistrzem :) Dzięki że poświęciłeś czas żeby to odgrzebać, raczej chyba nie będę sobie nim zawracał głowy.

45
Identyfikacja i wycena / Odp: Jaki to Weltmeister?
« dnia: 27 sie 2017, 14:13 »
Rozumiem, klawisze widziałem, najlepiej obejrzeć na żywo lecz nie mogę się skontaktować ze sprzedawcą, właśnie nie mogłem zlokalizować takiego Weltmeistra na internecie. Może ktoś inny jeszcze podpowie co to za firma. Dzięki za odpowiedź

Strony: 1 2 [3] 4