Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - dariusd

Strony: [1]
1
Istnieją jeszcze inne gryfy w akordeonach guzikowych niż wspomniane już (i najpopularniejsze) B i C. Są mało popularne i choć nie spotkałem jeszcze akordeonu akustycznego z takim gryfem to wiem o ich istnieniu z instrukcji (pobierz) do akordeonów cyfrowych firmy Roland (zostały tam oznaczone jako: B-Griff Fin, C-Griff 2, D-Griff 1, D-Griff 2).

2
A ja w szkołach muzycznych I i II st. :)

3
Skoro jest ognisko i obydwa stopnie szkoły muzycznej to brakuje jeszcze opcji typu "akademia muzyczna / szkoła wyższa"

4
Powitania / dariusd
« dnia: 11 sty 2018, 04:04 »
Dzień dobry/cześć wszystkim Forumowiczom!  :)

Jestem Darek, mam 29 lat. Mieszkam na Mazowszu. Swoją przygodę z akordeonem rozpocząłem w wieku 9 lat, gdy to poszedłem do szkoły muzycznej (w klasie akordeonu rzecz jasna :D ). Po jej skończeniu kontynuowałem przez 3 lata naukę w szkole II st., po czym nastąpiła u mnie niestety kilkuletnia przerwa w grze (nie tylko na akordeonie, ale też na pianinie/keyboardzie). Od jakiegoś roku wracam do aktywnego uprawiania muzyki i mam cichą nadzieję, że to forum będzie dla mnie dodatkową motywacją ;)

Pozdrawiam wszystkich.

Strony: [1]