Autor Wątek: Autumn Leaves - utwór wyzwanie  (Przeczytany 10272 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Leszek

• VIP
Odp: Autumn Leaves - utwór wyzwanie
« Odpowiedź #45, 29 sty 2021, 21:46 »
Kurcze, długo nie grał, nie grał a jak zaczął to nie nadążam oglądać  :)
Andrea Martelli, brawo, tak trzymaj  [brawo] [brawo] [brawo]  [piwo] [akordeon]

Offline lamonalila

• VIP
« Odpowiedź #46, 29 sty 2021, 21:57 »
Kurcze, długo nie grał, nie grał a jak zaczął to nie nadążam oglądać  :)
Andrea Martelli, brawo, tak trzymaj  [brawo] [brawo] [brawo]  [piwo] [akordeon]
Leszek, dokładnie tak ale to dobrze,że nam się kolega tak rozegrał,razem jest weselej a tak na marginesie to mam swoją teorię do tej eksplozji Andrea Martelli, pewnie żona wcześniej zamknęła futerał na cztery spusty i chłopak płakał ,bo nie mógł grać a teraz cicho sobie nuci pod nosem "wyjechali na wakacje wszyscy moi podopieczni....." i nasz Andrea może poszaleć  :)
Andrea Martelli, dziękuję, wszystkie kawałki które nagrałeś bardzo lubię sama się do niektórych przymierzam i powiem,że mnie zmotywowałeś, bo trzeba iść za ciosem...

Offline Andrea Martelli

• VIP
« Odpowiedź #47, 29 sty 2021, 22:14 »
 :) Jeszcze raz dziekuje wszystkim za miłe słowa i wspieranie mnie w moich pomysłach,powiem tak że grałem prawie codzienie i gram jak z pracy wracam rodzinka nie ma pretensji tym bardziej że zdążyła się przyzwyczaić do ćwiczeń gry na tym pięknym instrumencie Moja córka też gra na akordeonie i jest po szkole muzycznej pierwszego stopnia . a Ja gram nawet nieraz i zmęczony bo z zawodu jestem Marynarzem i pływam na statkach tak że praca jest nie łatwa ale zawsze był i jest czas na mój akordeon Crucianelli zabytkowy z 1939 roku którego dostałem od dziadka jako spadek.. :) ale jest nastrojony i gra świetnie  :)[akordeon]

Offline elmaz

« Odpowiedź #48, 29 sty 2021, 23:08 »
a tak na marginesie to mam swoją teorię do tej eksplozji Andrea Martelli, pewnie żona wcześniej zamknęła futerał na cztery spusty

Eee - tam - ja mam dokładnie odwrotną teorię. Pewnie to teraz żona zamknęła futerał na cztery spusty, więc zajął się dla odmiany graniem.  :)

[piwo]

Offline yanco

• VIP
« Odpowiedź #49, 12 wrz 2021, 07:48 »
temat rozwojowy, kilka wersji w obróbce, wrzucam jedną z nich w trudnym 16'-tkowym brzmieniu

arr. A Tomasi

https://drive.google.com/file/d/1AlNXVSC93EFFTQRWffYJrq8vkwv6W3kY/view?usp=sharing

Offline Arkadiusz15

• **
« Odpowiedź #50, 12 wrz 2021, 08:25 »
Brawo, evergreen kategorii najwyższej, a Ty perfekcyjnie dostosowałeś poziom wykonania [brawo]. Podkład taki trochę Django powiedziałbym, bardzo to interesująco i świeżo brzmi, posłuchałem i od razu mam lepszy humor na niedzielę :) Super! [akordeon]
PS. Brzmienie Pigini robi robotę swoją drogą...

Offline yanco

• VIP
« Odpowiedź #51, 12 wrz 2021, 08:39 »
dzięki Arkadiusz15, rzecz wymaga pracy nieprzerwanej, ale podoba mi się rożnorodność Tomasiego (wrócę niebawem do poprzedniej wersji) a jest jeszcze wersja Marocco i inne np. Dobrotina, każda przez sam temat ma coś magnetycznego w sobie

tu próbka zagrania pełnego akompaniamentu - 2 akordeon z basem

progi są bo łatwiej zagrać niż nagrać

https://drive.google.com/file/d/1-Y4xMc0ikZK599NXik2RGWvAzZYAZtbq/view?usp=sharing

Pigini robi robotę, ale wczoraj grałem na Victorii A420V, na Beltunie Spirit IV i na Settimio Soprani... jest nad czym dumać:)
« Ostatnia zmiana: 12 wrz 2021, 08:44 wysłana przez yanco »

Offline Arkadiusz15

• **
« Odpowiedź #52, 12 wrz 2021, 09:37 »
Pomyliłem się w takim razie, ale myślę ze Victoria nie odstaje Piginiemu w żadnym stopniu i jest podobna brzmieniowo. Widzę zatem, że poszukiwania św. Graala (brzmieniowego) trwają ... :) I dobrze. Drugie wykonanie też ma klasę i muzycznego ducha, o technice nawet nie mówię, czy Ty się nigdy nie mylisz???

Offline yanco

• VIP
« Odpowiedź #53, 12 wrz 2021, 10:01 »
Arkadiusz15 nie pomyliłeś się, Pigini to mój i na nim to wszystko ćwiczę i nagrywam, byłem w "gościach" u wymienionych akordeonów, o Beltunie mogę tyle, że jest doskonały, mam Pigini jednak tęsknoty mnie ciągną do Victorii... a w grze jak we wszystkim bardzo się mylę, mam swoje ograniczenia i wiekowe i zdrowotne.. jakieś kontuzje palców głównie wskazujących prawej i lewej z młodości itd to wychodzi teraz... ale czego się nie robi dla i z miłości:)

Offline Arkadiusz15

• **
« Odpowiedź #54, 12 wrz 2021, 10:05 »
i tak trzymać, podziwiam Twoja muzykę. :) [brawo]

Offline Pedros

• VIP
    • Mój kanał na YT
« Odpowiedź #55, 12 wrz 2021, 19:25 »
Yanco bardzo przyjemnie. Widać, że materiał doskonale opanowany i do tego akordeon przyjemnie się odzywa  [brawo]