Autor Wątek: Hallelujah - utwór wyzwanie  (Przeczytany 8848 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Marcel

• Administrator
Hallelujah - utwór wyzwanie
« 13 lis 2016, 11:36 »
Hallelujah - utwór wyzwanie

Zabawa polega na tym, aby nagrać filmik ze swoim wykonaniem utworu "Hallelujah" - muz. Leonard Cohen. To nie jest konkurs. Tutaj wszyscy są zwycięzcami. Dołączyć można w każdym momencie. Własne interpretacje to najciekawsza część zabawy. Jeżeli ktoś już wcześniej miał nagrany ten utwór, a nic by nie zmieniał w nowszej wersji, to może wysłać swoje stare nagranie.

Aby wziąć udział w zabawie
oprócz nagrania swojego filmiku, należy zrobić dwie rzeczy:

1) na YouTube w opis pod filmikiem wkleić tekst:
Zabawa "utwór wyzwanie" http://forum.akordeonowe.pl/utwor-wyzwanie/leonard-cohen-utwor-wyzwanie/

Dzięki temu mamy pewność, że jest to Twoje nagranie oraz inni trafią na temat z galerią wykonań wszystkich uczestników. Może też dzięki Tobie, ktoś nowy zdecyduje się dołączyć do zabawy! :)
Jeżeli nie wiesz jak wkleja się tekst w opis filmu to przeczytaj tę instrukcję.

2) na forum w tym temacie napisać wiadomość z linkiem do filmiku. Jest to potrzebne, abyśmy trafili na Twój filmik i mogli go dodać do zabawy oraz galerii wykonań.

Jeżeli nie masz konta na Forum, a chcesz dołączyć do zabawy: wykonaj krok 1, a następnie wyślij link do swojego nagrania na e-mail administratora. Tytuł e-maila powinien być taki, jak tytuł tego wątku.

Cały czas można wysyłać swoje nagrania :)

Galeria wykonań
Nagrania są w kolejności zgłoszeń

Zobacz też inne "utwory wyzwania"

Do naszej zabawy, cały czas można nagrywać każdy z tych utworów :)

Offline piotrlaska1991

• *
Odp: Hallelujah - utwór wyzwanie
« Odpowiedź #1, 26 lut 2017, 21:51 »
Dzisiaj po ponad rocznym codziennym staraniu  [akordeon] wrzucam kilka filmików, które chciałbym abyście je ocenili i skomentowali :)

https://www.youtube.com/watch?v=xdATinqfXFY

Offline Leszek

• VIP
« Odpowiedź #2, 26 lut 2017, 22:33 »
Myślę że powinieneś jeszcze troszkę popracować nad tym utworem, chodzi głównie o rytmizacje. Przydałby Ci się również troszkę większy akordeon, gdyż czasami mam wrażenie że brakuje powietrza.
Niemniej jednak brawo za niekonwencjonalne spojrzenie na ten utwór  [brawo] [brawo] [brawo] [akordeon]

Offline piotrlaska1991

• *
« Odpowiedź #3, 26 lut 2017, 22:53 »
Dziękuję za szczerość ;)  [toast]
Tak ma Pan racje, po pierwsze ten muszę zbierać już na większy akordeon najlepiej 120, był on dobry do nauki i dostałem go w spadku po cioci xD po drugie ten weltmeister nie ma takiej kompresji jaką powinien mieć ucieka mi gdzieś powietrze, no... i sorry za błędy które mi się wkradły nie miałem siły kolejny raz nagrywać ;/ Ale w przyszłości ponownie nagram i będę starał się popracować nad rytmika  [akordeon]

Offline Leszek

• VIP
« Odpowiedź #4, 26 lut 2017, 23:05 »
Za błędy wcale nie musisz przepraszać gdyż jesteśmy tu po to aby się wspierać i pomagać  a nie krytykować. Ja też popełniam masę błędów jak chyba każdy  :)
Pozdrawiam  [piwo] [akordeon]

Offline TomaszT

« Odpowiedź #5, 14 sie 2017, 13:10 »
https://youtu.be/omDfIYEJcXA

Akordeon Hohner Atantic IV De Luxe po zmianie koloru miecha z białego na czerwony.