Autor Wątek: Samotna harmonia - utwór wyzwanie  (Przeczytany 31103 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Anonimowy Akordeonista

• **
Odp: Samotna harmonia - utwór wyzwanie
« Odpowiedź #120 dnia: 20 Wrzesień 2018, 01:02 »
 [brawo] [brawo]

mi się bardzo podoba fuzja dźwięków akordeonu i elektronicznych podkładów, ale oba wykonania super  [akordeon]

Offline lamonalila

« Odpowiedź #121 dnia: 20 Wrzesień 2018, 19:43 »
 [brawo] [brawo] [brawo] Sonia
zagrane bardzo lekko i klimatycznie,obie wersje fajne ale mnie bardziej podoba się ta bez podkładu.
 [akordeon]

Offline Leszek

• VIP
« Odpowiedź #122 dnia: 22 Wrzesień 2018, 11:27 »
Jestem zwolennikiem grania zarówno z podkładem jak i bez dlatego obie wersje bardzo mi się podobają.
Z tych jednak konkretnych dwóch wykonań moim zdaniem lepsze jest wykonanie solowe. Wykonanie z podkładem jest fajne jednak jeśli chodzi o ten konkretny utwór zbyt monotonne rytmicznie i takie jakby taneczne natomiast w solowym są fermaty, zwolnienia, przyspieszenia i cała ekspresja którą można wyrazić i co z resztą świetnie Ci się udało  :)  [brawo] [brawo] [brawo] [akordeon]

Część treści została przeniesiona do wątku z ogólną dyskusją na temat gry z podkładami.
« Ostatnia zmiana: 22 Wrzesień 2018, 11:36 wysłana przez Leszek »

Offline Sonia

• **
« Odpowiedź #123 dnia: 28 Wrzesień 2018, 10:20 »
Z góry przepraszam, za brak obecności na forum i że nie odpowiadam na bieżąco, wynika to z charakteru pracy, jaką wykonuję. Ale bardzo mi miło czytać Wasze komentarze, za które  bardzo dziękuję!
Właśnie dlatego zaprezentowałam dwie wersji, żeby każdy mógł porównać i zrobić wniosek... a ja dzięki Wam mogę wykorzystać wskazówki w przyszłości przy graniu następnych utworów. Pozdrawiam gorąco!  :)  [toast]