Autor Wątek: Siedem czerwonych róż (tango, muz. J. Maklakiewicz) - utwór wyzwanie  (Przeczytany 9270 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Marcel

• Administrator
Tango "Siedem czerwonych róż" - utwór wyzwanie

Zabawa polega na tym, aby nagrać wideo ze swoim wykonaniem tanga "Siedem czerwonych róż" (muz. J. Maklakiewicz). Nie jest to konkurs tylko wspólna zabawa. Tutaj wszyscy są zwycięzcami. Do zabawy może dołączyć każdy.

Nagrań innych wykonawców czy nut nie trzeba się sztywno trzymać, własne interpretacje i aranżacje to najciekawsza część naszej zabawy. Można śpiewać... a właściwie można wszystko.

Jeżeli ktoś już wcześniej miał nagrany ten utwór (a nic by nie zmieniał w nowszej wersji) to może wysłać do zabawy swoje stare nagranie.

Aby wziąć udział w zabawie
oprócz nagrania swojego filmiku, należy zrobić dwie rzeczy:

1) na YouTube w opis pod filmikiem wkleić tekst:
Zabawa "utwór wyzwanie" http://forum.akordeonowe.pl/utwor-wyzwanie/tango-siedem-czerwonych-roz-utwor-wyzwanie/

Dzięki temu mamy pewność, że jest to Twoje nagranie oraz inni trafią na temat z galerią wykonań wszystkich uczestników. Może też dzięki Tobie, ktoś nowy zdecyduje się dołączyć do zabawy! :)

2) na forum w tym temacie napisać wiadomość z linkiem do filmiku. Jest to potrzebne, abyśmy trafili na Twój filmik i mogli go dodać do zabawy i galerii wykonań.

Jeżeli nie masz konta na Forum, a chcesz dołączyć do zabawy: wykonaj krok 1, a następnie wyślij link do swojego nagrania na e-mail administratora. Tytuł e-maila powinien być taki, jak tytuł tego wątku.

Cały czas można wysyłać swoje nagrania :)

Galeria wykonań
Nagrania są w kolejności zgłoszeń

Tytuł "Siedem czerwonych róż" nosi też zupełnie inny utwór:

Zobacz też inne "utwory wyzwania"

Do naszej zabawy, cały czas można nagrywać każdy z tych utworów :)

Offline Sztyc

• Konto usunięte z uwagi na naruszenia regulaminu
  • *

Offline omega77

• VIP
    • Andrzej Saczyna
Noooo... super Krzysiu (SZTYC), bardzo ładnie i... nie mam wyjścia, muszę Ci wysupłać już kolejny dzisiaj zestaw oscarów... [brawo] [brawo] [brawo] [brawo] [brawo]

P.S. Strasznie ostatnio dużo pracujesz... ;)

Offline Marstan

To czasy mojej młodości, a kto wie czy nie dzieciństwa. Krzychu (Sztyc) jak grałeś, to widać było, że się rozglądasz za nutami /a może szukałeś w pamięci/ nieważne, wyszło superowo i nastrojowo-jak dla mojej półki. [brawo] i [piwo].

Offline Lajkonix

• *
https://www.youtube.com/watch?v=dVyE4aZEJa4

To jest jedno z pierwszych tang, do którego przymierzałem się w młodości. Zarzuciłem je ze względu na poziom trudności. :)

Offline twardziel

Pięknie zagrane... [brawo] [piwo]

Offline Sztyc

• *
Lajku fajnie że nagrałeś nie będę taki osamotniony przy czym Twoje róże są jak z kwiaciarni w bogatej dzielnicy a moje raczej od kwiaciarki na bazarku.  ;)

Offline Leszek

• VIP
Piękna interpretacja ! Wielkie brawa  [brawo] [brawo] [brawo] [brawo] [brawo] [akordeon]
Też może kiedyś dołączę bo tango przepiękne ale nie wiem jeszcze kiedy bo stopień trudności bardzo wysoki i zagrać go tak jak Wy raczej szans nie mam :)

Lajku fajnie że nagrałeś nie będę taki osamotniony przy czym Twoje róże są jak z kwiaciarni w bogatej dzielnicy a moje raczej od kwiaciarki na bazarku.  ;)
Sztyc już nie bądź taki skromny bo twoje wykonanie moim zdaniem jest równie piękne ot po prostu oba wykonania są nieco inne i każde ma swój charakter  [brawo] [brawo] [brawo]
Wasze zdrowie Panowie  [toast] [akordeon]

Offline Jurek_klodzko1

• VIP
Krzysiu (Lajkonix) to nagranie przebiło Twoje " Jesienne róże" [brawo] [akordeon]

Offline Lajkonix

• *
Drogi Sztycku, dzięki Tobie przypomniałem sobie o tym tangu. Wstyd go nie grać w moim wieku. A zagrałeś tak, że ruszyła we mnie cienka struna mojej duszy. Dzięki, Sztycu.

Sztyc już nie bądź taki skromny bo twoje wykonanie moim zdaniem jest równie piękne ot po prostu oba wykonania są nieco inne i każde ma swój charakter  [brawo] [brawo] [brawo]
Wasze zdrowie Panowie  [toast] [akordeon]
Tak. Sztycu przesadził ze skromnością. Leszek, bier się do roboty i dołączaj do nas. Będzie galeria!

Krzysiu (Lajkonix) to nagranie przebiło Twoje " Jesienne róże "  [brawo] [akordeon]
Wojtek (Jurek_klodzko1), wiesz, że mam słabość do takich pięknych staroci.

Offline Pedros

• VIP
    • Mój kanał na YT
Brawo - bardzo klimatycznie zagrane  :)
 [brawo]

Offline Leszek

• VIP
Też nieśmiało dołączę do kolegów ;)
https://youtu.be/QwgOl85Ipv8

Jeszcze jedna troszkę inna wersja ;)
https://youtu.be/fCNa02kwkFk

Offline Lajkonix

• *
Leszek, szczerze mówiąc, to pięknie wyśpiewane.

Offline Marcel

• Administrator
Leszku, częściej byś nam pośpiewał przy okazji nagrań [brawo] [brawo] [brawo]

Offline Leszek

• VIP
Lajkonix, Marcel dziękuję  :)  [piwo]