Autor Wątek: Zero Sette  (Przeczytany 4313 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jurek_klodzko1

• VIP
Zero Sette
« 18 maj 2015, 23:02 »
Ciekawostką jest, że jego trikiti (nazwa instrumentu na którym gra) jest wykonane przez firmę Zero Sette.

Na polskim rynku w ofertach używanych instrumentów pojawia się mało akordeonów tej marki. Wykładowcy AM we Wrocławiu polecaja ją studentom. Ponoć są dobrze wykonane, brzmią dobrze i mechanika jest bezawaryjna o ile można tak powiedzieć.
Brak Zero Sette na naszym rynku wtórnym sprawia, że nie ma porównania cenowego. Ja znalazłem 1 ofertę B22 za 7000 złotych. W Niemczech ten sam model cenią wstępnie 1200 Euro.

Offline Marcel

• Administrator
Odp: Zero Sette
« Odpowiedź #1, 19 maj 2015, 08:21 »
Dodam, że od 2006 roku Zero Setto połączyło siły z Bugari. Obecnie akordeony marki Zero Sette robione są w tej samej fabryce co akordeony Bugari. Obie firmy wymieniają się wzajemnie rozwiązaniami.

Widok na halę obu firm (strzałkami na klawiaturze lub myszką można obracać widok)

Offline Jurek_klodzko1

• VIP
Odp: Zero Sette
« Odpowiedź #2, 19 maj 2015, 08:49 »
Rynek chyba się stabilizuje powoli............ ja jednak odczuwam niedosyt kiedy sprzedający nie wie za ile chce sprzedać instrument. Podobnie jest z samochodami. Z czasem ceny "spadają" lub właściciel ma dość czekania i gwałtownie opuszcza cenę ale kupiec poszedł już gdzie indziej......... Może mój tok myślenia jest błędny. Zanim kupiłem S5 rozmawialem z panem w Austrii. Miał piękny instrument za 3200 Euro ja proponowałem 3000. Oburzył sie strasznie :) potem dwie obniżki, które niczego nie dały a w tej chwili pisze, że mi odda za 2500 euro :) Podobnie było własnie z Zero Sette cena od 11 000 zł. a obecnie 7 000 zł.